Następna praca

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania w testach (SDET) w Wix

3 września

35 wyświetleń

Wix

Wix

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

3 września 2024 r Inżynier ds. rozwoju oprogramowania w testach (SDET) Київ Opis stanowiska Wsparcie i optymalizacja naszej automatyzacji frameworki i usługi Projektuj i wdrażaj (praktycznie) nowej generacji rozwiązania i narzędzia do automatyzacji E2E w oparciu o potrzeby naszych klientów Promuj naszą strategię i kulturę automatyzacji wśród zespołów inżynieryjnych Skaluj platformy i usługi automatyzacji Wix, a także wspieraj istniejące i nowe integracje stron trzecich Zwiększ zak

3 września 2024 r

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania w testach (SDET)

Київ

Opis stanowiska

  • Wsparcie i optymalizacja naszej automatyzacji frameworki i usługi
  • Projektuj i wdrażaj (praktycznie) nowej generacji rozwiązania i narzędzia do automatyzacji E2E w oparciu o potrzeby naszych klientów
  • Promuj naszą strategię i kulturę automatyzacji wśród zespołów inżynieryjnych
  • Skaluj platformy i usługi automatyzacji Wix, a także wspieraj istniejące i nowe integracje stron trzecich
  • Zwiększ zakres automatyzacji Wix poprzez implementację nowych testów i refaktoryzację istniejących zestawów testów w oparciu o rozległą wiedzę techniczną < /li>
  • Weź aktywny udział w przeglądach kodu
  • Bądź częścią innowacyjnej kultury Wix, która obejmuje proponowanie, przekonywanie i wykonywanie wszelkich działań, które Twoim zdaniem przyczyniają się do sukcesu Wix

Kwalifikacje:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w automatyzacji produktów internetowych (Puppeteer, Dramaturg, Node, Jest)
  • Zmotywowany programista automatyzacji z doświadczeniem w korzystaniu z technologii JS/TS i JVM w środowisku internetowym
  • Solidna wiedza na temat metodologii testowania i strategii automatyzacji
  • Doświadczenie w utrzymaniu zadań CI/CD i budowaniu frameworków automatyzacji od zera
  • Zależy Ci na czystym kodzie, projektowaniu kodu, lubisz samodzielną pracę i branie odpowiedzialności za swoje decyzje
  • Nie boją się Cię trudne wyzwania, a produkcja ważna jest dla Ciebie wysoka jakość rozwiązań
  • Jesteś samodzielną osobą uczącą się, która potrafi poprowadzić projekt od A do Z
  • Doświadczenie w mentoringu i umiejętności prezentacji – zaleta
  • O zespole

    Jesteśmy zespołem infrastruktury automatyzacji Wix, w którym główni programiści automatyzacji kształtują i projektują architekturę i narzędzia automatyzacji Wix. Nadajemy ton i standardy naszej kulturze rozwoju automatyzacji, łącząc aspekty inżynierii, analityki, DevOps, zarządzania technicznego i produktu. Jesteśmy także mentorami i pomagamy innym inżynierom automatykom w doskonaleniu i doskonaleniu ich umiejętności, jednocześnie upewniając się, że nasze usługi automatyzacji w całej firmie są skuteczne, bezproblemowe i łatwe w użyciu.

    O Wix:

    Wix umożliwia każdemu odniesienie sukcesu w Internecie.

    Od 2006 roku zatrudniamy około 5500 pracowników w 22 krajach, wprowadziliśmy na rynek ponad 40 produktów i obsługujemy ponad 243 miliony użytkowników i ich gości na całym świecie.

    W Wix zachęcamy Cię do wprowadzania innowacji, ewolucji w nietradycyjny sposób i współpracy. Działamy w małych zespołach, które ściśle ze sobą współpracują na wysokim poziomie.

    Chociaż jesteśmy już liderami branży w tworzeniu stron internetowych i biznesie, nasza praca nie jest jeszcze prawie ukończona. Naszym celem jest stać się głównym silnikiem Internetu, abyśmy mogli stworzyć bardziej otwartą sieć dla wszystkich.

    Jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Wix został zbudowany wokół idei, że każdy ma prawo do odniesienia sukcesu w Internecie. Ta sama wizja definiuje nas jako pracodawcę: tworzenie środowiska pracy, w którym każdy jest mile widziany i każdy ma prawo do odniesienia sukcesu.

Kijów