Następna praca

Menedżer SMM w NovaPay

Opublikowano ponad 30 dni temu

50 wyświetleń

NovaPay

NovaPay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma finansowa „NovaPay” (grupa firm „NOVA”) ogłasza konkurs na stanowisko „menedżera SMM”Wymagania: wykształcenie wyższedoświadczenie w pracy w obszarze SMM od 2 latznajomość głównych platform mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn itp.)umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści (tekst, grafika, wideo)doświadczenie w pracy z szafami reklamowymi Facebook i Googleumiejętności pracy z analityką i monitorowaniem wynikówdoświadczenie w zarządzaniu budżetem działań

Firma finansowa „NovaPay” (grupa firm „NOVA”) ogłasza konkurs na stanowisko „menedżera SMM”

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w obszarze SMM od 2 lat
  • znajomość głównych platform mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn itp.)
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści (tekst, grafika, wideo)
  • doświadczenie w pracy z szafami reklamowymi Facebook i Google
  • umiejętności pracy z analityką i monitorowaniem wyników
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetem działań marketingowych i pracy z raportowaniem wydatków
  • kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia
  • li>
  • odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i z partnerami.

Główne zadania:

  • opracowanie i wdrożenie SMM strategii firmy
  • tworzenie i publikacja wysokiej jakości treści na różnych portalach społecznościowych media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
  • monitorowanie i analiza efektywności kanałów społecznościowych firmy
  • interakcja z odbiorcami, udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów w sieciach społecznościowych< /li>
  • organizowanie współpracy i monitorowanie pracy z dostawcami zewnętrznymi zajmującymi się rozwojem lub promocją naszych treści
  • li>rozwój współpracy z influencerami i ambasadorami naszej marki w sieciach społecznościowych
  • ścisła współpraca z zespołami oddziałów firmy

Oferujemy:

  • praca w innowacyjnej firmie z segmentu FinTech
  • możliwość pracy w formacie hybrydowym
  • dbanie o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne (ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje psychologiczne, korporacyjne społeczności sportowe)
  • szkolenia i rozwój (zajęcia z języka angielskiego, kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe)< /li>
  • roczne przeglądy wynagrodzeń na podstawie wyników własnych
  • spotkania ze znanymi prelegentami w Klubie Korporacyjnym
  • program mentoringowy i wsparcie dla każdego nowego pracownika
  • możliwość zaprezentowania swoich talentów (cenimy kreatywną inicjatywę i wsparcie to)

Kijów