Następna praca

Specjalista SEO (Generalista) w Norml Studio

3 września

40 wyświetleń

Norml Studio

5
1 recenzja
700 - 1400$
Brak doświadczenia

3 września 2024 r Specjalista SEO (ogólnie) віддалено Hej, chłopaki! Tu Max, założyciel Norml Studio W firmie Norml zbudowaliśmy dwa silne zespoły zajmujące się projektowaniem i rozwojem. Niedawno zdecydowaliśmy się na wewnętrzne wdrożenie SEO i obecnie aktywnie rozwijamy podejście, procesy i zespół. Przejście na oferowanie usług SEO naszym obecnym klientom przebiegło płynnie, ale robimy to powoli i precyzyjnie, aby mieć pewność, że najpierw dostarczymy im solidne wyniki. Teraz szuka

3 września 2024 r

Specjalista SEO (ogólnie)

віддалено

Hej, chłopaki!

Tu Max, założyciel Norml Studio

W firmie Norml zbudowaliśmy dwa silne zespoły zajmujące się projektowaniem i rozwojem. Niedawno zdecydowaliśmy się na wewnętrzne wdrożenie SEO i obecnie aktywnie rozwijamy podejście, procesy i zespół. Przejście na oferowanie usług SEO naszym obecnym klientom przebiegło płynnie, ale robimy to powoli i precyzyjnie, aby mieć pewność, że najpierw dostarczymy im solidne wyniki.

Teraz szukamy talentów wewnętrznych. Współpracowaliśmy ze specjalistą ds. SEO i menedżerem treści w ramach projektu, testując kilka inicjatyw, aby dowiedzieć się, czego potrzebuje nasz zespół, a teraz jesteśmy gotowi na kolejny krok.

Poszukuję specjalisty SEO średniego szczebla, który nie boi się rutynowej pracy, może mnie wesprzeć i pomóc wspólnie zbudować system.

Uważam, że powinniśmy zacząć od solidnego, ogólnego, wewnętrznego specjalisty SEO – kogoś, kto zna się na rzeczy, może mieć konkretną dziedzinę wiedzy, ale początkowo może poradzić sobie z szerokim zakresem zadań. Na razie pozostaniemy przy outsourcingu twórców linków i menedżerów treści, dopóki nie przekonamy się, że nasz specjalista SEO poradzi sobie ze swoją rolą na wysokim poziomie.

Obowiązki:

  • Audyt i analiza SEO on-site i off-site dla witryn klientów
  • Przygotuj badania techniczne i zadania dla programistów
  • Linkuj zawartość strony lub współpracuj w tym zakresie z menedżerem treści
  • Napisz metainformacje dla stron
  • Popraw wszelkie Nagłówki H1-H6 lub fragmenty treści w razie potrzeby
  • Przygotuj zadania dla copywriterów
  • Twórz szablony z PM i Architektem (ja)
  • Dostarczaj cotygodniowe i miesięczne aktualizacje dla projektów
  • Pracuj nad zasięgiem (być może będziemy potrzebować tutaj osobnej osoby, ale szukam kogoś, kto może z nami omówić i przetestować proces, poprowadzić go przez chwilę, a następnie pomóc w umieszczeniu dedykowanej osoby na nim)

Angielski powinien być na tyle dobry, aby ustnie omówić szczegóły projektu z klientem. Mamy kilku klientów z Ukrainy, ale nasza główna działalność i działania marketingowe skupiają się na rynku amerykańskim.

Projekty:

Naszymi klientami są przede wszystkim przedsiębiorstwa z USA, w tym sklepy, kancelarie prawne, przestrzenie coworkingowe, łodzie wypożyczalnie, blogi i platformy SaaS. Obsługujemy zarówno witryny o dużym, jak i małym ruchu. Wszystko, co projektujemy i rozwijamy, jest teraz objęte usługami SEO, więc będziesz mieć wsparcie naszych programistów i projektantów.

Nie pracujemy z szarymi lub wątpliwymi niszami.

Jak widać naszym celem jest znalezienie kogoś, kto poradzi sobie ze wszystkimi podstawami. Mam świadomość, że wkrótce będziemy potrzebować bardziej wyspecjalizowanych członków zespołu, ale jest to właściwy sposób na uruchomienie nowego oddziału.

Przez ostatnie kilka miesięcy zagłębiałem się w SEO i jestem gotowy, aby pomóc Ci w budowaniu systemu. Będę tam, aby wspierać Cię moim czasem i zasobami. Z niecierpliwością czekam na Twoją wizję ulepszeń. W ciągu roku powinniśmy mieć silny dział SEO i jest duża szansa, że ​​to Ty będziesz nim kierować i weźmiesz na siebie więcej obowiązków.

Jeśli jesteś gotowy do ciężkiej pracy, pomóż zbudować system SEO w thna rynku amerykańskim, pasjonujesz się SEO i chcesz być częścią świetnego zespołu – napisz do mnie wiadomość. Osobiście sprawdzam każde zgłoszenie, więc możesz mieć pewność, że wszystko, co napiszesz w odpowiedzi, będzie dla mnie widoczne.

Pozdrawiam,

Max Tymoszyn
Założyciel w Norml Studio

Przetłumaczone przez Google

700 - 1400$