Następna praca

Specjalista SEO w DiFFreight LLC

25 września

62 wyświetlenia

DiFFreight LLC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy DiFFreight, szukamy Specjalista SEO do pracy w biurze w naszym dynamicznym zespole. Nasza firma specjalizuje się w międzynarodowych rozwiązaniach w zakresie transportu towarowego i logistyki. Dążymy do poprawy naszej obecności w Internecie, pozyskiwania nowych klientów i poszerzania naszego wpływu na rynku. Jeśli masz doświadczenie w SEO lub dopiero się uczysz, lubisz wyzwania i chcesz pracować w aktywnym środowisku, czekamy na Twoje CV! Główne obowiązki:Opracowanie i wdrożenie strategi

Jesteśmy DiFFreight, szukamy Specjalista SEO do pracy w biurze w naszym dynamicznym zespole. Nasza firma specjalizuje się w międzynarodowych rozwiązaniach w zakresie transportu towarowego i logistyki. Dążymy do poprawy naszej obecności w Internecie, pozyskiwania nowych klientów i poszerzania naszego wpływu na rynku. Jeśli masz doświadczenie w SEO lub dopiero się uczysz, lubisz wyzwania i chcesz pracować w aktywnym środowisku, czekamy na Twoje CV!

Główne obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii SEO w celu poprawy ruchu organicznego na stronie.
  • Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek(SEO na stronie i poza nią).
  • Przeprowadzanie analizy słów kluczowych i analizy konkurencji.
  • Tworzenie rekomendacji technicznych w celu poprawy szybkości ładowania i struktury witryny.
  • Utrzymywanie i ulepszanie rankingów wyszukiwarek dla głównych kluczowych zapytań.
  • Tworzenie raportów z wyników kampanii SEO i analiza wydajności
  • Współpraca z zespołem marketingowym i IT w celu wdrożenia niezbędnych zmian na stronie
  • Wybór i zarządzanie zasobów zewnętrznych (linki, blogerzy, platformy itp.).

Wymagania:

  • Znajomość algorytmów wyszukiwarek (Google, Bing itp.).
  • Doświadczenie z Google Analytics, narzędziami Google Search Console.
  • Zrozumienie zasady content marketingu i SMM, praca z tekstami.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy zespołowej i skutecznej komunikacji.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Grafik pracy w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00, 1 godzinna przerwa na lunch.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Praca w przyjaznym zespole profesjonalistów.
  • Nowoczesne biuro z udogodnieniami.
  • Ubezpieczenie medyczne i inne premie korporacyjne.
  • li>
  • Adres: Aleja Akademika Korolev 1, BC Korolev.

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, wyślij swoje CV lub napisz do naszej menedżerki HR Dariny 380954644532
Do zobaczenia!)

Kijów