Następna praca

TEN w Fernir

16 października

27 wyświetleń

Fernir

Fernir

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.Szukamy specjalistą SEO dla naszych zespołów Jeśli pasjonujesz się SEO i chcesz rozwijać swój poziom zawodowy, ta praca jest dla Ciebie!Twoje obowiązkiJako specjalista SEO będziesz odpowiedzialny za rozwój i wdrożenie strategię SEO dla naszej witryny, optymalizację stron internetowych w celu poprawy ich widoczności w wyszukiwarkach, analizę konkurencji i monitorowanie najnowszych trendów SEO.

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.

Szukamy specjalistą SEO dla naszych zespołów Jeśli pasjonujesz się SEO i chcesz rozwijać swój poziom zawodowy, ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki

Jako specjalista SEO będziesz odpowiedzialny za rozwój i wdrożenie strategię SEO dla naszej witryny, optymalizację stron internetowych w celu poprawy ich widoczności w wyszukiwarkach, analizę konkurencji i monitorowanie najnowszych trendów SEO. Będziesz współpracować z naszym zespołem programistów i innymi specjalistami, aby osiągnąć maksymalne wyniki.

Twój profil

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w SEO

  • Głęboka znajomość algorytmów wyszukiwania Google

  • Doświadczenie z narzędziami SEO i analitycznymi ( Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SEMrush)

  • Umiejętności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością informacji

  • Doświadczenie we wdrażaniu strategii budowania linków

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Byłaby zaletą:

  • Doświadczenie w pracy przy projektach na rynkach zachodnich

  • Doświadczenie w automatyzacji zadań SEO

Co oferujemy

  • W pełni zdalna współpraca z elastycznym harmonogramem pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie p>
  • Przyjazny personel i wsparcie zespołu

Nasz proces rekrutacji odbywa się w Telegramie. Dodaj naszego bota poprzez link - https://t.me /Fernir2Bot lub wyszukaj bota w Telegramie po nazwie - Fernir2Bot. Następnie naciśnij przycisk „Start”. Bot zada Ci kilka pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć.

Kijów
Część etatu