Następna praca

Starszy analityk systemowy/biznesowy w Luxoft

3 września

33 wyświetlenia

Luxoft

Luxoft

0 recenzji
Brak doświadczenia

Wiodąca międzynarodowa firma informatyczna poszukuje doświadczonego (poziom Senior) analityka systemowego/biznesowego do projektów związanych z wdrożeniem rozwoju i wsparcia korporacyjnej platformy danych oraz opartych na niej produktów dla największej w kraju sieci perfumeryjno-kosmetycznej w segmencie luksusowym. Oferujemy ciekawe i wielkoformatowe projekty oparte na nowoczesnych technologiach, pracę w wysoce profesjonalnym zespole. Obowiązki Praca z danymi (opracowywanie

Wiodąca międzynarodowa firma informatyczna poszukuje doświadczonego (poziom Senior) analityka systemowego/biznesowego do projektów związanych z wdrożeniem rozwoju i wsparcia korporacyjnej platformy danych oraz opartych na niej produktów dla największej w kraju sieci perfumeryjno-kosmetycznej w segmencie luksusowym.
Oferujemy ciekawe i wielkoformatowe projekty oparte na nowoczesnych technologiach, pracę w wysoce profesjonalnym zespole.

Obowiązki

Praca z danymi (opracowywanie kryteriów jakości danych, proaktywna identyfikacja bieżących problemów z danymi, opracowywanie regulacji cyklu życia danych).

Opracowywanie rozwiązań korygujących błędy danych.

Identyfikacja, analiza, formalizacja, projektowanie i dokumentowanie wymagań klienta w zakresie składu, jakości i kompletności danych wykorzystywanych w raportach i procesach biznesowych klienta

Obsługa katalogu korporacyjnego i glosariusza danych biznesowych

Testowanie opracowanych funkcjonalności i procesów przetwarzania danych.

Analiza/rozwiązywanie błędów w systemach raportowych/związanych z danymi.

Dokumentacja techniczna jest aktualna. zbudowanie systemu regularnego raportowania z bazy danych (+automatyzacja);

pisanie specyfikacji technicznych w zakresie automatyzacji procesów, testowanie;

zapewnienie integralności danych w kontroli DWH, ETL

Umiejętności

Konieczne

7-5 lat doświadczenia, z czego co najmniej 3-5 lat jako analityk biznesowy i/lub systemowy.

Znajomość procesów i procesów firmy handlowej lub bankowej

Doświadczenie z systemami ERP dla handlu detalicznego offline lub online.

Magister lub wyższy kierunek informatyka, analiza systemów

Umiejętność definiowania wymagań biznesowych w kontekście prowadzonej działalności

Zbieranie, przeglądanie i analiza wymagań

Kształtowanie zadań programisty i kontrolowanie zmian w oprogramowaniu pod kątem procesów biznesowych

Umiejętność skutecznej komunikacji i rozwiązywania problemów

Umiejętność pisania dokumentacji technicznej

Doskonałe umiejętności pracy zespołowej

Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania

Doświadczenie w pracy z bazami danych, znajomość języka SQL, podstawy zarządzania projektami

Miło to mieć

Inne

Języki

Ukraiński: C1 zaawansowany

Staż pracy

Senior