Starszy Analityk Marketingu (ze znajomością SQL) w BIZNES RESORSES / BUSINESS RESOURCES

6 września

28 wyświetleń

BIZNES RESORSES / BUSINESS RESOURCES

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PRACA: STARSZY ANALITYK MARKETINGOWYPRACODAWCA: Znana międzynarodowa, szybko rozwijająca się firma z branży e-commerce. Lider rynku.KLUCZOWE OBOWIĄZKI:Zarządzanie lokalnymi projektami marketingowymi i projektami ad hoc, współpraca z centralą i zespołami wielofunkcyjnymi w celu zapewnienia sprawnej realizacji projektu.< li>Koordynacja projektów mających na celu utrzymanie lojalności partnerów.Analiza potrzeb rynku lokalnego i szczegółowa analiza różnych kategorii. Analiza, znajdowanie możliwości

PRACA: STARSZY ANALITYK MARKETINGOWY

PRACODAWCA: Znana międzynarodowa, szybko rozwijająca się firma z branży e-commerce. Lider rynku.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie lokalnymi projektami marketingowymi i projektami ad hoc, współpraca z centralą i zespołami wielofunkcyjnymi w celu zapewnienia sprawnej realizacji projektu.
  • < li>Koordynacja projektów mających na celu utrzymanie lojalności partnerów.
  • Analiza potrzeb rynku lokalnego i szczegółowa analiza różnych kategorii. Analiza, znajdowanie możliwości rozwoju, powiększanie bazy użytkowników.
  • Tworzenie, rozwój i doskonalenie raportów marketingowych.
  • Aktywne wykorzystywanie języka SQL w swojej pracy i pracy na platformie Looker Studio.
  • Aktywna współpraca ze współpracownikami (zarówno z zespołami lokalnymi, jak i z centrali).

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • ponad 2 lata doświadczenia w analityka biznesowa, badania rynku i/lub raportowanie kategorii i zachowań użytkowników.
  • Doskonałe umiejętności analityczne, doświadczenie z narzędziami do analizy danych.
  • Pewny użytkownik SQL - będzie mocnym atutem.
  • Znajomość Pythona będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z jedną z platform takich jak Tableau, Looker Studio, Amplitude. Biegła znajomość języka angielskiego – B2-C1 (konieczność).
  • Profesjonalny użytkownik Excela/Arkuszy Google/PowerPoint to warunek konieczny.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji z możliwością przetwarzania złożonych dane do praktycznych pomysłów.
  • Wysoka świadomość biznesowa i pasja do kompleksowego zarządzania projektami (od pomysłu i analizy do wdrożenia).
  • Gotowość i chęć rozwoju zawodowego i kariery.
  • Lokalizacja kandydata - Ukraina, najlepiej Kijów.

OFERTY FIRMY:

  • Praca służbowa, brak FOP-ów.
  • li> Oprocentowanie i premie dodatkowe w postaci akcji spółki.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne najwyższej klasy.
  • Zniżka na członkostwo w siłowni.
  • Dodatkowy urlop.
  • Przedłużony urlop wychowawczy. Terapia online.
  • Istnieje możliwość rezerwacji.
  • Możliwość pracy zdalnej (jeśli kandydat nie mieszka w Kijowie, ale koniecznie na Ukrainie) lub hybrydowej formie pracy (2/3 ).
  • Ciągłe kształcenie i rozwój zawodowy.

Kijów