Następna praca

Starszy projektant graficzny w ARLab

18 października

18 wyświetleń

ARLab

ARLab

0 recenzji
Brak doświadczenia

Obowiązki: Opracowywanie i realizacja koncepcji kreatywnych projektów cyfrowych, w tym brandingu, reklam, mediów społecznościowych i prezentacji multimedialnych. Tworzenie wysokiej jakości projektów na różne platformy, takie jak strony internetowe, aplikacje mobilne, kampanie w mediach społecznościowych, e-mail marketing, filmy i animacje .Ściśle współpracuj z różnymi działami, aby zrozumieć potrzeby kreatywne i przełożyć cele biznesowe na skuteczną komunikację wizualną. Utrzymuj i rozwijaj wyty
Obowiązki: Opracowywanie i realizacja koncepcji kreatywnych projektów cyfrowych, w tym brandingu, reklam, mediów społecznościowych i prezentacji multimedialnych. Tworzenie wysokiej jakości projektów na różne platformy, takie jak strony internetowe, aplikacje mobilne, kampanie w mediach społecznościowych, e-mail marketing, filmy i animacje .Ściśle współpracuj z różnymi działami, aby zrozumieć potrzeby kreatywne i przełożyć cele biznesowe na skuteczną komunikację wizualną. Utrzymuj i rozwijaj wytyczne dotyczące brandingu agencji i klientów, zapewniając spójną identyfikację wizualną we wszystkich kanałach. Prowadzenie projektów projektowych od koncepcji do końcowej realizacji, w tym zarządzanie harmonogramami , pętle zwrotne i poprawki, aby zapewnić dostawę w ustalonych terminach. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i technologiami projektowymi, aby włączyć do projektów nowoczesne i najnowocześniejsze techniki. Upewnij się, że wszystkie zasoby projektowe są odpowiednio zorganizowane i zarchiwizowane do wykorzystania w przyszłości, oraz zarządzaj przekazywanie plików projektowych programistom lub drukarzom, jeśli zajdzie taka potrzeba.Wymagania: Licencjat z projektowania graficznego, sztuk pięknych lub dziedziny pokrewnej. Ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w projektowaniu, najlepiej w agencji kreatywnej lub firmie produkcyjnej powiązanej z technologią. Biegłość w oprogramowaniu do projektowania, w tym Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects itp.). Doświadczenie z narzędziami do projektowania UX/UI. Silne portfolio prezentujące różnorodne projekty kreatywne, w tym projekty brandingowe, internetowe, drukowane i media cyfrowe .Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w języku angielskim.Wysoka dbałość o szczegóły z możliwością zapewnienia jakości i dokładności projektu.Umiejętność dobrej pracy w środowisku zorientowanym na zespół i współpracy między działami.Dobre umiejętności zarządzania czasem i organizacji, z umiejętność żonglowania wieloma projektami jednocześnie. Pokaż więcej Pokaż mniej Посадовий рівень Старший середній рівень Тип зайнятості Повний робочий день Посадові обов’язки Дизайн, Мистецтво/Креатив і Інформаційні технології Галузі Маркетингові послуги