Starszy inżynier oprogramowania Full Stack (React/Go + AWS) (Ukraina) w Gemicle

Opublikowano ponad 30 dni temu

51 wyświetlenie

Gemicle

Gemicle

0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Nasz inżynier oprogramowania będzie integralną częścią naszych zespołów inżynierskich w regionie EMEA. Firma pomaga szybko rozwijające się, cyfrowe firmy na całym świecie wykorzystują technologię i usługi chmury publicznej do napędzania rozwoju biznesu. Jako dostawca kompleksowych usług w zakresie technologii i wiedzy specjalistycznej obsługującej wiele chmur, firma łączy moc inteligentnego oprogramowania z głęboką wiedzą specjalistyczną w zakresie Kubernetes, sztucznej inteligencji i nie tylko,

Nasz inżynier oprogramowania będzie integralną częścią naszych zespołów inżynierskich w regionie EMEA.

Firma pomaga szybko rozwijające się, cyfrowe firmy na całym świecie wykorzystują technologię i usługi chmury publicznej do napędzania rozwoju biznesu. Jako dostawca kompleksowych usług w zakresie technologii i wiedzy specjalistycznej obsługującej wiele chmur, firma łączy moc inteligentnego oprogramowania z głęboką wiedzą specjalistyczną w zakresie Kubernetes, sztucznej inteligencji i nie tylko, aby zapewnić prawdziwą obietnicę chmury z najwyższą wydajnością – z łatwością, a nie kosztami.

Firma, wielokrotnie nagradzany partner strategiczny AWS, Google Cloud i Microsoft Azure, zarządzająca wydatkami na chmurę w wysokości 2 miliardów dolarów, współpracuje z ponad 3000 klientami w 70 krajach. Dołączysz do rosnącego zespołu zaangażowanych, doświadczonych i współpracujących współpracowników, których pasją jest rozwiązywanie najbardziej złożonych wyzwań związanych z chmurą.

Jako inżynier oprogramowania Full Stack będziesz praca nad udoskonaleniem produktu Cloud Management Platform i wdrożeniem nowych funkcjonalności. Będziesz współpracować z menedżerami produktu i programistami z innych zespołów, a także uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących produktu.

Obowiązki

- Wdrażanie funkcji. Od propozycji, poprzez specyfikację i

implementację, po utrzymanie. Oczekuje się, że będziesz proponować rzeczy, które Twoim zdaniem mogą być dobrym dodatkiem do produktów

- Przeglądanie kodu. Wierzymy w recenzje kodu. Wkrótce zaczniesz także przeglądać żądania ściągnięcia!

- Poprawa kondycji bazy kodu. Jesteśmy świadomi narastania długu technicznego. Jeden dzień w tygodniu poświęcamy na sprzątanie.

- Przekazywanie opinii. Zespół planuje i omawia nadchodzące prace. Przekazujemy sobie nawzajem informacje zwrotne, starając się jak najwcześniej znaleźć wyzwania i niewiadome

Kwalifikacje

- Ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania

- Inżynier Full Stack lub inżynier Frontend/Backend z chęcią nauczenia się, jak zostać inżynierem Full Stack

- Solidny znajomość języków programowania, najlepiej znajomość frameworka React i języka programowania Go, ale jeśli tego nie robisz, będziesz chętny do nauki i pełnego wykorzystania tych języków

- Korzystne mieć doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w chmurze i/lub korzystaniu z usług w chmurze, ale z pewnością nie jest koniecznością

- Stawia na ciągły rozwój i naukę

- Znajomość praktyk inżynierii oprogramowania

- Wykazano pasję do tworzenia wysokiej jakości aplikacji internetowych/SaaS

- Doświadczenie z Git/GitHub

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie

- Osoba samoorganizująca się, zorientowana na cel, zmotywowana, pewna siebie, dokładna i wytrwała

< p>- Umiejętność skutecznego i elastycznego działania w dynamicznym, stale rozwijającym się środowisku zespołowym

- Duże poczucie humoru i radość z pracy

< p>Punkty dodatkowe

– Stopień licencjata/licencjata lub równoważne doświadczenie praktyczne

– Doświadczenie w korzystaniu z usług Google Cloud lub AWS w środowisku produkcyjnym

 {/p>

Bądź najprawdziwszysamego siebie. Pracuj na swoich warunkach. Zrób różnicę.

Jesteśmy domem dla globalnego zespołu niesamowitych talentów, który pracuje zdalnie i ma elastyczny harmonogram, który pozwala pogodzić pracę z życiem prywatnym. Wspieramy i wspieramy podnoszenie Twoich umiejętności zawodowych i osobistych.

Naciśnij przycisk „aplikuj” i rozpocznij z nami swoją podróż.

Kijów