Następna praca

Starszy inżynier pełnoetatowy w Binariks

Opublikowano ponad 30 dni temu

41 wyświetlenie

Binariks

Binariks

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Starszy inżynier Full-Stack віддалено Informacje Binariks szuka wysoce zmotywowanego i wykwalifikowanego starszego inżyniera Full-Stack, aby dołączyć do naszego zespołu. Inżynier odegra kluczową rolę we wspieraniu i utrzymaniu naszego przyszłego systemu EHR, zapewniając jego niezawodność i wydajność. Idealny kandydat będzie miał szerokie doświadczenie z React, Postgres, Microsoft .Net Core C# i Azure Cloud Platform, a także głębokie zrozumienie współczesnych wzorców pr

26 lipca 2024

Starszy inżynier Full-Stack

віддалено

Informacje
Binariks szuka wysoce zmotywowanego i wykwalifikowanego starszego inżyniera Full-Stack, aby dołączyć do naszego zespołu. Inżynier odegra kluczową rolę we wspieraniu i utrzymaniu naszego przyszłego systemu EHR, zapewniając jego niezawodność i wydajność. Idealny kandydat będzie miał szerokie doświadczenie z React, Postgres, Microsoft .Net Core C# i Azure Cloud Platform, a także głębokie zrozumienie współczesnych wzorców projektowania oprogramowania. Będziesz pracować w elastycznym środowisku, współpracując z multidyscyplinarnymi zespołami w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań wsparcia. Do głównych obowiązków tych osób należy tworzenie narzędzi, automatyzacji i funkcji produktów, które ułatwiają obsługę klienta i osiąganie sukcesów. O projekcie: Platforma SaaS znajduje się w domenie opieki zdrowotnej i daje możliwość zarządzania wizytami, komunikacją lekarzy z pacjentami, rozliczeniami, ubezpieczeniami itp.

Wymagania
  • Ponad 5 lat rozwoju i wsparcia oprogramowania, ze szczególnym naciskiem na technologie back-end i front-end
  • Ekspercka biegłość w zakresie React, Postgres, tworzenia Azure Cloud Platform, Integracja Atlassian JIRA i M365 Teams
  • Dobra znajomość wzorców projektowania oprogramowania
  • Wymagane doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach scrumowych
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność wyprowadzaj wymagania techniczne z potrzeb biznesowych
  • CI/CD: solidne zrozumienie Microsoft Azure DevOps na potrzeby ciągłej integracji i dostarczania
  • Pracuj z zespołami wielofunkcyjnymi, w tym programistami, projektantami i produktami menedżerom, aby stawić czoła wyzwaniom związanym ze wsparciem
  • Umiejętności przekonującej komunikacji i współpracy

Miło mieć

  • Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedziny
  • Certyfikaty w zakresie Azure Cloud lub innych odpowiednich technologii

Obowiązki < /b>

  • Tworzenie powtarzalnych ścieżek migracji klientów z naszych starszych systemów do naszej platformy Prosperity EHR
  • Tworzenie i wspieranie funkcji zarządzania dokumentacją Prosperity EHR
  • Znajdź kreatywne sposoby integracji JIRA Service Manager, Microsoft Teams i platformy Prosperity EHR, aby stworzyć światowej klasy środowisko wsparcia.
  • Ułatwienie przejścia firmy Prosperty na wysoce zautomatyzowany model operacyjny wsparcia skoncentrowanego na ChatOps
  • Operacjonalizacja naszych danych dotyczących obserwacji i monitorowania na inteligentnej platformie, aby wspierać proaktywne rozwiązywanie problemów/incydentów i zapewnić, że wszystkie kanały komunikacji bardzo skuteczne w osiąganiu naszych celów SLA
  • Rozwiązywanie problemów: identyfikacja strategii, przechwytywania danych i protokołów rozwiązywania problemów oraz rozwiązywania złożonych problemów technicznych.
  • Zapewnij procesy ciągłej integracji i ciągłego dostarczania (CI/CD), korzystając z usługi Azure DevOps, aby usprawnić aktualizacje i poprawki.
  • Twórz artefakty Scrum i zarządzaj nimi za pomocą JIRA, zapewniając przejrzystą dokumentację zadań i problemów związanych z pomocą techniczną.
  • Zapewnij wskazówki i opiekę mentorską młodszym członkom zespołu, promując kulturę kontynuacjiuczenia się i doskonalenia.
  • Wyprowadź wymagania techniczne z potrzeb biznesowych, zapewniając zgodność z ogólnymi celami projektu i celami wsparcia.

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • 18 dni roboczych płatnego urlopu
  • 10 dni robocze zwolnienia chorobowego rocznie (5 dni płatnych w 100% i 5 dni w stawce 75% średniego miesięcznego wynagrodzenia)
  • Ubezpieczenie medyczne
  • 50% zwrotu kosztów kursów języka angielskiego < /li>
  • Elastyczny grafik pracy
  • Dodatkowe dni wolne na specjalne okazje, święta narodowe
  • Konkurencyjne i satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od ocen wyników/oceny wiedzy
  • < li> Możliwość dzielenia się i zdobywania wiedzy podczas regularnych rozmów technologicznych
  • Przyjazny i profesjonalny zespół
  • Innowacyjne projekty z wykorzystaniem zaawansowanych technologii
  • Praca zdalna
  • Obsługa księgowa