Następna praca

Starszy inżynier Full Stack w FIVERR

1 вересня

35 wyświetleń

FIVERR

FIVERR

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

1 września 2024 r Starszy inżynier Full Stack Київ Необхідні навички Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, umiejętność płynnej pracy w języku angielskim Pasja do FE, specjalizuje się w dopracowywaniu szczegółów w celu dostarczania wysokiej jakości produktów zapewniających wyjątkową wygodę użytkownika Ponad 4 lata doświadczenia w tworzeniu frontendu w wielkoskalowych aplikacjach internetowych z React, JS i CSS 1 -2 lata doświadczenia w programowaniu Backend lub Fullsta

1 września 2024 r

Starszy inżynier Full Stack

Київ

Необхідні навички

Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, umiejętność płynnej pracy w języku angielskim
Pasja do FE, specjalizuje się w dopracowywaniu szczegółów w celu dostarczania wysokiej jakości produktów zapewniających wyjątkową wygodę użytkownika
Ponad 4 lata doświadczenia w tworzeniu frontendu w wielkoskalowych aplikacjach internetowych z React, JS i CSS
1 -2 lata doświadczenia w programowaniu Backend lub Fullstack
A B.Sc./M.Sc. Stopień lub równoważne doświadczenie
Głębokie zrozumienie nowoczesnych frameworków i programowania FE – doświadczenie w obsłudze wydajności przeglądarek i programowaniu asynchronicznym

Буде плюсом

W Fiverr nie zajmujemy się listami kontrolnymi . Jeśli nie spełniasz w 100% wymagań dotyczących tego stanowiska, ale nadal czujesz pasję do tego stanowiska i uważasz, że masz odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, aby się na nim wyróżniać, czekamy na Twoją opinię.

Пропонуємо

Dołączając do naszego zespołu, pomagasz stworzyć każdemu na świecie możliwości budowania swojej firmy, marki lub marzenia. Czy istnieje bardziej znacząca korzyść niż ta? Co więcej, oferujemy również zgraną kulturę Fiverr, spotkania zespołu, możliwość wzięcia udziału w planie opcji na akcje Fiverr, inspiracje dotyczące codziennych wirtualnych treningów i wiele więcej.
Biuro w budynku Twórczego Państwa Arsenalu w Centralnym Kijowie (praca zdalna w czasie wojny i 2 dni w tygodniu po niej)
Fiverr's Equity (FVRR)
Ubezpieczenie zdrowotne
Siłownia
Parking
Lunch

W Fiverr stawiamy na różnorodność. Celebrujemy różnicę i uwzględniamy ją w każdym aspekcie naszego miejsca pracy i produktu, a także naszej społeczności. Fiverr jest dumny i zaangażowany w zapewnianie równych szans zatrudnienia wszystkim osobom bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, obywatelstwo, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, status weterana lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez prawo. Ponadto Fiverr zapewni zakwaterowanie osobom niepełnosprawnym lub ze specjalnymi potrzebami.

Обов'язки

Twórz i twórz własne złożone funkcje i projekty, silnie zorientowane na frontend
Prowadź projekty od początku do końca, stosując samowystarczalne i samoczynne podejście
Wyznaczanie wysokich standardów jakości i wydajności, dążenie do doskonałości inżynieryjnej

Про проєкт

Czy jesteś gotowy do pracy nad masowymi projektami internetowymi i funkcjami, z których korzystają miliony na całym świecie? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jest to idealna okazja dla osoby z głębokim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną w zakresie Frontendu, a także solidnych podstaw inżynieryjnych, aby dołączyć do tego zespołu o krytycznym znaczeniu i przyczynić się do jego sukcesu oraz wywrzeć ogromny wpływ na nasz produkt i biznesowe wskaźniki KPI .

Dołączysz do szybko rozwijającej się, wysoce technicznej i doświadczonej grupy odpowiedzialnej za budowanie platformy Fiverr najwyższej ścieżki podczas pracy z najnowocześniejszymi technologiami (NodeJS, React, NestJS, Golang, Redis, MongoDB, BigQuery , Kubernetes i nie tylko). Będziesz współpracować z menedżerami produktu, analitykami, właścicielami firm i innymi grupami w Fiverr.

Kijów