Następna praca

Starszy programista Full Stack w Reaktivate

6 września

38 wyświetleń

Reaktivate

Reaktivate

0 recenzji
Brak doświadczenia

6 września 2024 r Starszy programista Full Stack відалено Jesteśmy wiodącym graczem na izraelskim rynku w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa w budownictwie, mogącym się poszczycić znaczną przyczepnością i niedawne dofinansowanie w wysokości 11 milionów dolarów w ramach Rundy A na naszą ekspansję w USA. Nasz produkt to aplikacja mobilna i webowa, której zadaniem jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości budownictwa. Stos technologii Języki: JavaScript,

6 września 2024 r

Starszy programista Full Stack

відалено

Jesteśmy wiodącym graczem na izraelskim rynku w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa w budownictwie, mogącym się poszczycić znaczną przyczepnością i niedawne dofinansowanie w wysokości 11 milionów dolarów w ramach Rundy A na naszą ekspansję w USA. Nasz produkt to aplikacja mobilna i webowa, której zadaniem jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości budownictwa.

Stos technologii

Języki: JavaScript, TypeScript
Frontend: React, ReactNative, MobX
Backend: NodeJS, GraphQL
Baza danych: MySQL

Skład zespołu

Zespół ds. produktu : 4 Właścicieli produktu, 1 Projektant UX, 1 CTO, 3 Liderów zespołów, 1 Architekt, 5 Inżynierów ds. kontroli jakości, 14 programistów FullStack, Zespół sprzedaży i wsparcia

Rola Omówienie

Jako starszy programista FullStack skupisz się na ustalaniu i utrzymywaniu standardów technicznych, decyzjach dotyczących architektury oraz zapewnianiu wysokiej jakości kodu. Będziesz stawiać czoła trudnym funkcjom, budować podstawowe struktury i albo rozwijać je samodzielnie, albo współpracować z zespołem.

Obowiązki:

  • Kodowanie i szacowanie (80%): Pisz wysoko -jakość kodu, dziel zadania z Liderem Zespołu i dostarczaj niezawodne funkcje.
  • Przegląd kodu i mentoring (20%): przeglądaj kod, aby zapewnić zgodność ze standardami, dzielić się wiedzą i doradzać członkom zespołu.

Kluczowe kompetencje:

  • Silne umiejętności optymalizacji wydajności
  • Pomoc w debugowaniu i dzielenie się umiejętnościami
  • Dbałość o szczegóły i dostawa bez błędów

Wskaźniki jakości:

  • Czas sprawności/SLA i inne wskaźniki wydajności
  • Minimalne problemy z wydajnością i błędy
  • Tolerancja na błędy i minimalizacja problemów

Co oferujemy

< ul>
  • Kultura: przejrzysta, szczera i prosta kultura skupiająca się na kunszcie oprogramowania.
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na własny rachunek z podejściem osoby dorosłej.
  • Harmonogram pracy: 10 miesięcy pracy w roku, 2 miesiące płatnego urlopu (jednorazowo nie przekraczającego 2-3 tygodni).
  • Przestrzeń do pracy: przestrzeń biurowa dostępna do współpracy w razie potrzeby.
  • Edukacja i rozwój: pokrycie od 25% do 75% kosztów edukacji i samorozwoju.
  • Rozwój kariery: możliwości rozwoju na partnera biznesowego z potencjałem do udziału w zyskach.
  • Nasze etapy rekrutacji

    Poszukujemy utalentowanego starszego programisty FullStack, który dołączy do naszego zespołu badawczo-rozwojowego i pomoże nam osiągnąć nowy poziom w branży dziedzinie jakości i bezpieczeństwa budownictwa. Oto etapy rekrutacji, przez które przechodzi kandydat:

    1. Rozmowa HR
      • Pierwsze spotkanie z naszym menedżerem HR w celu omówienia ogólnych pytania, poznaj firmę i poznaj swoje oczekiwania wobec pracy.
    2. Zadanie domowe
      • Praktyczne zadanie, które wykonasz w domu. Pomoże nam to ocenić Twoje umiejętności techniczne i podejście do rozwiązywania problemów.
    3. Rozmowa techniczna + kodowanie na żywo
      • Spotkanie z naszym specjalistą technicznym w celu omówienia rozwiązania Twojego zadania domowegon, a następnie kodowanie na żywo, aby ocenić swoje umiejętności w czasie rzeczywistym.
    4. Wywiad z CTO
      • Wywiad z naszym dyrektorem technicznym w celu omówienia Twoich doświadczeń i wizji rozwoju i dostosowania się do naszej kultury.
    5. Wywiad HR z klientem
      • Ostatnie spotkanie z naszym menedżerem HR i klientem w celu wyjaśnienia szczegółów i podjąć ostateczną decyzję.

    Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo i jakość budownictwa dzięki najnowocześniejszej technologii. Jeśli pasjonujesz się kodowaniem, mentoringiem i wyznaczaniem wysokich standardów, chętnie poznamy Twoją opinię!