Następna praca

Starszy inżynier front-end w Sombra

Opublikowano ponad 30 dni temu

32 wyświetlenia

Sombra

Sombra

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

26 lipca 2024 Starszy inżynier front-end Київ, Львів, Івано-Франківськ, віддалено Produkt to kompletny system sprzedaży (CRM) oparty na na sprawdzonych procesach sprzedaży usług. Nasz CRM ma za zadanie poprowadzić Twój zespół przez proces sprzedaży, od opracowania podejrzanych produktów, po zamkniętą sprzedaż i obrót, aż do operacji. Zawiera narzędzia usprawniające proces sprzedaży; narzędzia te obejmują mobilne narzędzie ankietowe, umowę o świadczenie usług i wycenę projektu oraz gen

26 lipca 2024

Starszy inżynier front-end

Київ, Львів, Івано-Франківськ, віддалено

Produkt to kompletny system sprzedaży (CRM) oparty na na sprawdzonych procesach sprzedaży usług. Nasz CRM ma za zadanie poprowadzić Twój zespół przez proces sprzedaży, od opracowania podejrzanych produktów, po zamkniętą sprzedaż i obrót, aż do operacji. Zawiera narzędzia usprawniające proces sprzedaży; narzędzia te obejmują mobilne narzędzie ankietowe, umowę o świadczenie usług i wycenę projektu oraz generowanie propozycji. Menedżerowie będą mieli większy wgląd w działania swojego zespołu sprzedaży i będą mogli łatwo zarządzać przyszłą sprzedażą i prognozować ją za pomocą tego narzędzia. Stworzyliśmy unikalny zestaw raportów i dashboardów, dzięki którym zarządzanie wieloma przedstawicielami w jednym biurze lub w wielu miastach lub regionach jest dziecinnie proste. Raportowanie CRM pozwala na szybkie udzielanie odpowiedzi i kontaktowanie się z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe ponad 7 lat w Angular
  • Ekspert w dziedzinie testów jednostkowych Angular (ponad 5 lat)
  • Doświadczenie w korzystaniu z Git w środowisku zawodowym/miejscu pracy
  •  Dogłębne zrozumienie podstawowych koncepcji dotyczących Internetu i przeglądarki
  • Dogłębne zrozumienie semantycznego HTML, CSS i podstawowych koncepcji JavaScript.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie, wystarczająca do odniesienia sukcesu w zdalnym i w dużej mierze asynchronicznym środowisku pracy
  • Wykazana umiejętność jasnego i zwięzłego komunikowania się na temat złożonych kwestii technicznych, architektonicznych i /lub problemy organizacyjne i proponowanie dokładnych iteracyjnych rozwiązań
  • Doświadczenie z problemami związanymi z wydajnością i optymalizacją oraz udowodniona umiejętność zarówno diagnozowania tych problemów, jak i zapobiegania im
  • Komfort pracy w wysoce elastycznym, intensywnie iteracyjnym oprogramowaniu proces rozwoju
  • Wykazana umiejętność wdrożenia i długoterminowej integracji z organizacją
  • Pozytywne nastawienie i zorientowanie na rozwiązania
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne: Regularnie osiągaj konsensus z współpracownikami i jasne aktualizacje statusu
  • Skłonność do komunikacji, włączania i widoczności
  • Osoba zmotywowana i samozarządzająca, ze świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi.
  • Doświadczenie z React będzie plusem

Obowiązki:

  • Praca z Zarządem Produktu i innymi interesariuszami (Backend, UX itp.) .), aby iterować nowe funkcje.
  • Twórz kod zgodny z naszymi wewnętrznymi standardami dotyczącymi stylu, łatwości konserwacji i najlepszych praktyk w przypadku środowiska internetowego o dużej skali.
  • Pomóż poprawić ogólne wrażenia z korzystania z naszej usługi, poprawiając jakość funkcji interfejsu użytkownika zarówno w Twojej grupie, jak i funkcji, z których korzystają inne grupy.
  • Pomóż zidentyfikować obszary wymagające ulepszeń w bazie kodu, zarówno specyficzne dla Twojej grupy, jak i poza nią (np. biblioteka komponentów), i pomóż przyczynić się do jej ulepszenia
  • Ucz się, współpracuj, i ucz innych inżynierów Frontendu.
  • Promuj ulepszenia jakości, bezpieczeństwa i wydajności produktów, które mają szczególny wpływ na Twój zespół i inne osoby.
  • Rozwiązuj problemy techniczne o największym zakresie i złożoności dla swojego zespołu.
  • Aktywnie poszukuje różnickultowe przeszkody w naszej efektywności jako zespołu („dług techniczny”), zaproponuj i wdroż rozwiązania, które umożliwią całemu zespołowi szybsze wykonywanie iteracji.
  • Zapewnij opiekę mentorską wszystkim Inżynierom w Twoim zespole, aby pomóc im rozwijać swoje umiejętności techniczne obowiązki i usuń blokady.

Co oferujemy:

  • Coroczny płatny urlop w wymiarze 18 dni roboczych.
  • Dodatkowe dni urlopu dla długotrwałej współpracy.
  • Coroczna płatna choroba trwająca 10 dni.
  • Urlop macierzyński/ojcowski.
  • Możliwość wzięcia urlopu naukowo-badawczego.
  • Pakiet Małżeństwo i Rodzicielstwo.
  • Rekompensata za zajęcia sportowe (do 6000 UAH\rok).
  • 50% zwrotu kosztów udziału w kursach samorozwoju.
  • Lekarz korporacyjny.
  • Edukacja wewnętrzna (biblioteka korporacyjna, kursy Udemy).
  • Plan rozwoju kariery.
  • Zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.
  • Płacenie podatków i zarządzanie PE (prywatnym przedsiębiorcą).
  • Wyposażenie techniczne.
  • Program poleceń wewnętrznych.
  • Możliwość wzięcia udziału w wolontariacie zakładowym.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, załącz swoje zaktualizowane CV, korzystając z podanego linku.
Nasz zespół rekrutacyjny sprawdzi Twój profil i jeśli będzie zgodny z naszymi aktualnymi ofertami pracy, wkrótce się z Tobą skontaktujemy. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 5 dni roboczych, oznacza to, że zdecydowaliśmy się na współpracę z innymi kandydatami.
Dziękuję za zrozumienie.

Lwów