Następna praca

Starszy programista Front-end w RI Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

42 wyświetlenia

RI Software

RI Software

0 recenzji
Kijów
Intermediate

Stanowisko: Starszy programista front-end Firma: RI Software Lokalizacja: zdalna Opis stanowiska:Aktywnie poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na wyższym szczeblu -end Programista, aby dołączyć do naszego zdalnego zespołu. Jako programista wyższego szczebla będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i utrzymanie komponentów front-end naszych aplikacji. Współpraca z naszymi programistami zaplecza jest kluczowa dla zapewnienia płynnej integracji i optymalnej wydajności. Twoja rola

Stanowisko: Starszy programista front-end

Firma: RI Software

Lokalizacja: zdalna

Opis stanowiska:

Aktywnie poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na wyższym szczeblu -end Programista, aby dołączyć do naszego zdalnego zespołu. Jako programista wyższego szczebla będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i utrzymanie komponentów front-end naszych aplikacji. Współpraca z naszymi programistami zaplecza jest kluczowa dla zapewnienia płynnej integracji i optymalnej wydajności. Twoja rola będzie kluczowa w kształtowaniu przyszłości naszej firmy i przyczynieniu się do sukcesu naszego przełomowego systemu.

UWAGA: to wczesna wersja opcja na akcje, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej – a nie praca zarobkowa.

Za Twoją pracę z nami dajemy udziały w firmie.

Firma:

RI Software to postępowa i nowoczesna ukraińska firma startupowa założona przez zespół podobnie myślących osób w celu poprawy efektywności przedsiębiorstw i wspierania ich rozwoju w celu poprawy ogólnej gospodarki krajów, w których dostępne są nasze usługi . W rezultacie nasz zespół z sukcesem stworzył RI Business. Oczywiście nie mamy zamiaru na tym poprzestawać; mamy ambitne plany, które z determinacją zamierzamy urzeczywistnić.

Wynagrodzenie:

Rozpoczęliśmy pracę przed pieniędzmi -up z około 20 członkami odległymi na całym świecie, pełnymi pasji członkami, którzy wnoszą wkład w postaci wczesnych opcji na akcje. Wspólna stawka to „uczciwa podstawa udziału rynkowego” dla start-upów pod względem wartości kapitału własnego roli i potencjalnej przyszłej stawki po uruchomieniu. Oznacza to, że wspomniana stawka opiera się na tym, co jest uważane za sprawiedliwe na rynku start-upów. Uwzględnia zarówno oferowany kapitał własny (własność w spółce), jak i potencjalny udział, jaki można zdobyć w przyszłości, szczególnie po uruchomieniu startupu. Zasadniczo jest to sposób na ustalenie rozsądnego pakietu wynagrodzeń dla konkretnej roli w startupie, biorąc pod uwagę zarówno obecne, jak i przyszłe możliwości.

Poszukujemy ktoś, kto:

* ma doświadczenie w ekosystemie start-upów i/lub chce rozszerzyć działalność na bardziej przełomowe branże Saas;

* ma otwarty umysł na wyjątkowe przedsięwzięcie, które budzi ciekawość wszystkich a wiele z nich rozważa dołączenie do startupu na wczesnym etapie, aby zdobyć opcje własności;

* docenia i rozważa inwestowanie swojego czasu w przedsiębiorczość;

* jest stale dostępny przez co najmniej 5 dni w tygodniu z możliwością Harmonogram 4-godzinny (od 6:00 do 10:00 lub od 10:00 do 14:00).

Zadania:

- Projektuj, rozwijaj i utrzymuj solidne i skalowalne aplikacje front-end, korzystając z odpowiednich języków programowania i frameworków.

- Ściśle współpracuj z programistami backendu, aby bezproblemowo integrować elementy widoczne dla użytkownika z logiką po stronie serwera.

- Wdrażaj interfejsy API i zarządzaj nimi, aby ułatwić bezproblemową komunikację danych między różnymi usługami.

- Współpracuj z zespołem w celu analizy wymagań projektu, proponowania rozwiązań technicznych i dostarczania dokładnych szacunków rozwoju.

- Postępowanie cwszechstronne testowanie i debugowanie w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów, zapewniając dostarczanie produktów wysokiej jakości.

- Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami, stale rozwijając swoje umiejętności i wiedzę w zakresie programowania front-end.

Kwalifikacje:

- Udokumentowane doświadczenie jako programista front-end na wyższym poziomie.

- Biegłość w językach programowania front-end ( np. React, TypeScript, Redux) i pokrewne frameworki.

- Znajomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa i doświadczenie we wdrażaniu środków bezpieczeństwa w aplikacjach front-end.

- Silny problem- umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej w zdalnym środowisku zespołowym.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne wraz ze zdolnością do skutecznego przekazywania złożonych koncepcji technicznych.

Przetłumaczone przez Google

Kijów