Następna praca

Starszy inżynier FE w CommIT

6 września

34 wyświetlenia

CommIT

CommIT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy programisty React wyższego szczebla, skupiającego się głównie na rozwoju frontendu, który dołączy do naszego szybko rozwijającego się startupu fintech skupiającego się na branży rynków finansowych. Jako członek naszego zespołu programistów będziesz ściśle współpracować z kadrą zarządzającą firmy i odgrywać znaczącą rolę w firmie. Obowiązki: Projektowanie i budowanie wydajnych, responsywnych interfejsów użytkownika, które mogą docierać codziennie do milionów użytkowników. Współprac

Poszukujemy programisty React wyższego szczebla, skupiającego się głównie na rozwoju frontendu, który dołączy do naszego szybko rozwijającego się startupu fintech skupiającego się na branży rynków finansowych. Jako członek naszego zespołu programistów będziesz ściśle współpracować z kadrą zarządzającą firmy i odgrywać znaczącą rolę w firmie.

Obowiązki:

  • Projektowanie i budowanie wydajnych, responsywnych interfejsów użytkownika, które mogą docierać codziennie do milionów użytkowników.
  • Współpraca z menedżerami produktu , projektantów i analityków, aby zrozumieć potrzeby użytkowników i zbudować produkt, który je zaspokoi
  • Opracuj i realizuj krótko- i długoterminowe plany działania, równoważąc wpływ biznesowy, doświadczenie użytkownika i doskonałość techniczną
  • Mentoruj i wspieraj innych inżynierów poprzez przeglądy kodu, opinie i ciągłe doskonalenie wewnętrznych narzędzi i procesów.

WYMAGANIA

  • Ogólnie – ponad 5 lat rozwoju
  • Znajomość React * - Ponad 5 lat i jego ekosystem, w tym  Redux i React Router
  • Dobra biegłość w JavaScript i pokrewnych technologiach, takich jak ES6/ES7,  TypeScript
  • Dogłębna wiedza na temat HTML, CSS i najlepszych praktyk programistycznych front-end, w tym responsywnego projektowania i dostępności
  • Znajomość narzędzi do tworzenia front-endów i menedżerów pakietów, takich jak Vite, esBuild i przędza
  • Doświadczenie w renderowaniu po stronie serwera  Next.js i Node.js
  • Doświadczenie w testowaniu jednostkowym  Jest *, React Biblioteka testowa *
  • Znajomość architektury Monorepo ( Obszary robocze Yarn )
  • Znajomość CSS Tailwind
  • Znajomość Git i zwinnych metodologii programowania
  • Doświadczenie z chmurami – ponad 3 lata

MUSI MIEĆ

  1. NextJs (nasza aplikacja internetowa została zaprojektowana w NextJs).
  2. Obszary robocze Yarn lub Nx (mamy monorepo arcitecure)
  3. TailwindCss to nasz główny system projektowania

Kijów