Następna praca

Starszy analityk danych w EPAM Systems, Inc.

5 września

36 wyświetleń

EPAM Systems, Inc.

0 recenzji
Brak doświadczenia

Opis starszego analityka danych Naszym klientem jest jedna z wiodących na świecie firm rolniczych. Ich misją jest przyczynianie się do bezpiecznego wyżywienia świata, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu odpowiedzialności za środowisko. Ich celem jest poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa poprzez najnowocześniejszą wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania w zakresie upraw. Technologie stosowane przez naszego klienta umożliwiają milionom rolników na całym świ

Opis starszego analityka danych

Naszym klientem jest jedna z wiodących na świecie firm rolniczych.

Ich misją jest przyczynianie się do bezpiecznego wyżywienia świata, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu odpowiedzialności za środowisko. Ich celem jest poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa poprzez najnowocześniejszą wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania w zakresie upraw. Technologie stosowane przez naszego klienta umożliwiają milionom rolników na całym świecie optymalizację wykorzystania ograniczonych zasobów rolnych.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnej lokalizacji na Ukrainie.

#LI-NV2

Obowiązki

  • Opracowywanie rozwiązań do analityki danych w celu prognozowania należności i/lub zobowiązań, ze szczególnym naciskiem na dokładność i integralność
  • Współpracuj z SageMaker, aby wykorzystać jego możliwości do tworzenia modeli
  • Rozwiązuj regresję i stwierdzenia problemów związanych z szeregami czasowymi, korzystając z różnych zaawansowanych metodologii analitycznych, w tym liniowych Regresja, uczenie maszynowe, głębokie uczenie się, grupowanie, klasyfikacja, segmentacja i nie tylko
  • Tworzenie i sprawdzanie modeli w celu poprawy dokładności modelu
  • Oczyszczanie, filtrowanie i refaktoryzacja złożonych danych z różnych źródeł i analizuj go, aby określić jego potencjał w zakresie generowania modeli o wysokiej dokładności
  • Wykorzystaj Python do analizy i modelowania danych
  • różne algorytmy uczenia maszynowego do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych
  • Przeprowadzaj analizy statystyczne i zaawansowane zarządzanie danymi przy użyciu języka Python
  • Twórz wizualizacje danych w celu przekazywania spostrzeżeń odbiorcom nietechnicznym

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia w opracowywaniu i dostarczaniu rozwiązań do analityki danych
  • Doświadczenie w prognozowaniu należności i/lub zobowiązań jest bardzo przydatne
  • Silna wiedza na temat regresji i rozwiązywania problemów szeregów czasowych wykorzystanie zaawansowanych metodologii analitycznych
  • Znajomość języka Python do analizy i modelowania danych
  • Doświadczenie w analizie statystycznej i programowaniu w języku Python
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji danych dla celów nietechnicznych odbiorcy

Miło jest mieć

  • Doświadczenie z przypadkami użycia nauki o danych w finansach przedsiębiorstw, produkcji, dostawach lub przestrzeni komercyjnej będzie korzystne
  • Umiejętność wyjaśniania złożonych danych i analiz w zwięzły i zrozumiały sposób
  • Znajomość korporacyjnych danych finansowych
  • Zrozumienie SAP ECC
  • Doświadczenie z popularnymi technologiami analitycznymi, takimi jak jako SAP Analytics Cloud, Qlik, Tableau, Sage Maker, Azure ML, Data Bricks, KNIME, Alteryx, SAP BW, Redshift, S3, SQL i inne
  • Znajomość Sage Maker będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

    • Pracę według elastycznego grafiku zdalnie lub z dowolnego z naszych komfortowych biur lub przestrzeni coworkingowych na Ukrainie
    • Otrzymaj niezbędny sprzęt do wykonuj swoje zadania zawodowe
    • Zmień projekty i stosy technologiczne w ramach EPAM
    • Zdobądź doświadczenie w różnych obszarach biznesowych (ubezpieczenia, handel elektroniczny, opieka zdrowotna, finanse, podróże, Mmedia, sztuczna inteligencja i nie tylko)
    • Rozważ opcje relokacji w ponad 30 krajach na całym świecie
    • Weź udział w programach wolontariackich, charytatywnych i społecznościach (zarówno technicznych, jak i opartych na zainteresowaniach)
    • Wspólnie ze swoim menadżerem możesz zaplanować indywidualną ścieżkę kariery
    • Otrzymuj regularne informacje zwrotne od współpracowników
    • Bezpłatnie doskonal swój angielski pod okiem certyfikowanych nauczycieli (Kluby mówienia, kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej z klientem, itp.)
    • Skorzystaj z możliwości odbycia bezpłatnych szkoleń i certyfikacji w AWS, GCP lub Azure Clouds
    • Skorzystaj z wewnętrznego programu szkoleniowego E-learn (ponad 18 200 specjalistycznych programów szkoleniowych i mentoringowych )
    • Uzyskaj dostęp do kont firmowych w serwisie LinkedIn Learning, Get Abstract i innych zasobach partnerów
    • Studiuj w szkole EPAM Solution Architecture School pod okiem instruktorów, którzy są praktykującymi architektami
    • Rozwijaj się jako zostań liderem, dołącz do szkoły Delivery Management, Resource Management, Leadership Essentials i nie tylko
    • Weź udział w wewnętrznych społecznościach (ponad 500 spotkań, dyskusji technicznych, sesji burzy mózgów, wydarzeń online i konferencji rocznie)
    • Urlop i zwolnienia lekarskie (w tym zwolnienie lekarskie bez zaświadczeń lekarskich)
    • Szeroka oferta programów Dobrowolnego Ubezpieczenia Medycznego zapewniająca zarówno opiekę medyczną, jak i różnorodne możliwości profilaktyczne (w tym zajęcia sportowe)
    • Medyczne ubezpieczenie członków rodziny według stawek korporacyjnych
    • Wsparcie firmy w ważnych wydarzeniach życiowych (poród lub adopcja, małżeństwo itp.)
    • Wsparcie komfortu psychicznego: zniżki na usługi specjalistów zdrowia psychicznego lub trenerzy, szkolenia tematyczne
    • Program E-kids - bezpłatny program szkolenia w zakresie języka programowania dla dzieci EPAMerów

    EPAM stara się zapewnić swojemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 specjalistów w w ponad 55 krajach z możliwościami rozwoju zawodowego od pierwszego dnia współpracy. Źródłem sukcesu EPAM są nasi współpracownicy, dlatego cenimy współpracę, staramy się zawsze rozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów jakości. Bez względu na to, gdzie jesteś, dołączysz do oddanej, zróżnicowanej społeczności, która pomoże Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał.