Następna praca

Sprzedawca-konsultant produktów TV, AV w Asbis-Ukrayina

18 września

29 wyświetleń

Asbis-Ukrayina

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

ASBISc Ukraine LLC, spółka zależna ASBISc Enterprises PLC ( GPW: ASB) — wiodący dystrybutor z wartością dodaną, OEM i dostawca rozwiązań IT, IoT, IoT, AI w całej Europie Środkowo-Wschodniej, FSU i MEA zaprasza do udziału w naborze Konsultant sprzedawca (przedstawiciel producenta) produktówTV,AVZadania: Interakcja z potencjalnymi nabywcami (identyfikacja potrzeb, konsultacje, sprzedaż produktów)Realizacja planu sprzedaży i wskaźników jakościowychRegularny monitoring cen, aktywności konkurencji

ASBISc Ukraine LLC, spółka zależna ASBISc Enterprises PLC ( GPW: ASB) — wiodący dystrybutor z wartością dodaną, OEM i dostawca rozwiązań IT, IoT, IoT, AI w całej Europie Środkowo-Wschodniej, FSU i MEA zaprasza do udziału w naborze Konsultant sprzedawca (przedstawiciel producenta) produktówTV,AV

Zadania:

  • Interakcja z potencjalnymi nabywcami (identyfikacja potrzeb, konsultacje, sprzedaż produktów)
  • Realizacja planu sprzedaży i wskaźników jakościowych
  • Regularny monitoring cen, aktywności konkurencji
  • Kontrola i przestrzeganie standardów prezentacji i umieszczania towarów na sprzęcie handlowym w TT

Region pracy: Kijów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub konsultanta na parkiecie giełdowym będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza rynku telewizyjnego (pożądane)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania parametrów technicznych produktów
  • Komunikacja , odpowiedzialność, celowość< /li>
  • Dyscyplina i samoorganizacja
  • Kompetentny język

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i rozwój z możliwością dalszego rozwoju w firmie< /li >
  • 5-dniowy harmonogram pracy
  • 8-godzinny dzień pracy
< styl p="font-weight: 400; styl czcionki: normalny">Po odpowiedzi na ogłoszenie i przesłaniu CV do Spółki (TOV PII "ASBIS-UKRAINE"), zarejestrowanej i działającej zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy, numer rejestracyjny 25274129, adres rejestracyjny: 03061, Ukraina , Kijów, ul. Gazova, 30 (dalej „Spółka”), potwierdzasz i zgadzasz się, że Spółka przetwarza Twoje dane osobowe zawarte w Twoim CV zgodnie z Ustawą Ukrainy „O ochronie danych osobowych” oraz przepisami RODO< /p>

Kijów