Następna praca

Konsultant SAP (sprzedaż) w Kontinental Farmerz Grup

23 września

18 wyświetleń

Kontinental Farmerz Grup

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

Continental Farmers Group to ukraińska firma, lider w branży rolniczej! Działamy na terenie zachodniej Ukrainy, uprawiamy 195 tys. hektarów, a w naszym zespole zrzeszamy około 2,5 tys. specjalistów w tej dziedzinie!Zaprasza Konsultanta SAP do dołączenia do zespołu zespół SprzedażyGłówne obowiązki:Udział we wdrażaniu, rozwoju i wsparciu dużego projektu transformacyjnego wdrożenia SAP Rozwiązania S4/HANA, SAC, IBP i inne; Koordynacja i udział w projektowaniu i rozwoju rozwiązań SAP S/4HANA, SAC sp

Continental Farmers Group to ukraińska firma, lider w branży rolniczej! Działamy na terenie zachodniej Ukrainy, uprawiamy 195 tys. hektarów, a w naszym zespole zrzeszamy około 2,5 tys. specjalistów w tej dziedzinie!

Zaprasza Konsultanta SAP do dołączenia do zespołu zespół Sprzedaży

Główne obowiązki:

  • Udział we wdrażaniu, rozwoju i wsparciu dużego projektu transformacyjnego wdrożenia SAP Rozwiązania S4/HANA, SAC, IBP i inne;
  • Koordynacja i udział w projektowaniu i rozwoju rozwiązań SAP S/4HANA, SAC specjalistycznych rozwiązań dodatkowych w swojej dziedzinie
  • Wykonywanie rola wewnętrznego lidera w kierowaniu swoim obszarem w ramach projektu transformacji i wdrożenia SAP, obejmującego pełny cykl życia;
  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi, kierownikiem projektu, innymi zespołami funkcjonalnymi i konsultantami w celu zdefiniowania wymagań SAP i rozwoju SAP rozwiązania adekwatne do celu i zadań firmy;
  • Koordynowanie, wspieranie i akceptowanie wyników pracy konsultantów zewnętrznych w ramach realizacji projektów;
  • Udział w ankietach i analizowanie procesów biznesowych, przeprowadzanie analiz fit-gap i sesji fit-to-standard;
  • Konfiguracja i optymalizacja modułów SAP pod tym kątem zgodnie z wymaganiami biznesowymi, podjętymi decyzjami dotyczącymi transformacji procesów oraz normami/benchmarkami branżowymi ;
  • Integracja komponentów SAP w tym kierunku z głównymi modułami SAP S4/HANA, SAC, IBP, Ariba i systemami spoza SAP.
  • Testowanie wdrożonych rozwiązań i rozwoju;
  • li>
  • Wsparcie kluczowych użytkowników, komunikacja z użytkownikami;
  • Organizacja i udział w szkoleniach użytkowników, przygotowanie instrukcji obsługi.

Wymagania:

  • Zrozumienie architektury systemu SAP i jego komponentów, w tym produktów chmurowych i on-prem;
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wdrażania takich komponentów/modułów/systemów SAP jako SAP S4/HANA FI, CO, AA, FM, PS i SAP Cash Management, SAP Receivables Management, a także SAC;
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań SAP w firmach rolniczych będzie dużym plusem;< /li>
  • Udział we wszystkich etapach wdrażania rozwiązań SAP i określonych komponentów jako konsultant;
  • Zrozumienie i najlepiej doświadczenie z RISE z pakietami usług SAP;
  • Zrozumienie SAP Aktywuj metodologię, rozwój i wsparcie aplikacji SAP;
  • Zrozumienie i umiejętności pracy z narzędziami SAP ALM, SAP Signavio;
  • li>
  • Zrozumienie możliwości integracji produktów SAP z inne rozwiązania biznesowe;
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych Klienta i zaproponowania optymalnych rozwiązań w oparciu o SAP;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i wyższym.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie;
  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia;
li>
  • Wewnętrzne kursy języka angielskiego;
  • Korporacyjna komunikacja mobilna;
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i rozwoju.
  • Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spełniasz kluczowe wymagania - prześlij swoje CV!

    Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przezspółki w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy.

    Informujemy, że opinia o wynikach przeglądu CV przekazywana jest w ciągu dwóch tygodni w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury.

    W przypadku odrzucenia CV na ogłoszonym wakacie, wpisujemy je do rezerwy personelu zewnętrznego firmy i możemy wrócić do rozpatrzenia, gdy tylko pojawi się odpowiedni wakat.

    Lwów
    Pełny etat