Sprzedawca w sklepie odzieżowo-obuwniczym (stacja Shulyavska) Harmonogram 3/2 w Jinsovik

14 października

36 wyświetleń

Jinsovik

Jinsovik

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Sieć sklepów odzieżowychJinsovik poszukuje pracownika na stanowisko "Sprzedawca odzieży i obuwia"Lokalizacja: m. ShulyavskaZadania:Doradzanie klientom w zakresie wyboru odzieży i obuwia;Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta obsługa;Wystawienie towaru na hali, zgodnie ze standardami (szkolimy); Informowanie kupującego o korzystnych ofertach Wybór kokardek dla kupującego Wymagania:Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;Odpowiedzialność i organizacja;Wysoki umiejętnoś

Sieć sklepów odzieżowychJinsovik poszukuje pracownika na stanowisko "Sprzedawca odzieży i obuwia"

Lokalizacja: m. Shulyavska

Zadania:

  • Doradzanie klientom w zakresie wyboru odzieży i obuwia;
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta obsługa;
  • Wystawienie towaru na hali, zgodnie ze standardami (szkolimy);
  • Informowanie kupującego o korzystnych ofertach
  • Wybór kokardek dla kupującego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
  • Odpowiedzialność i organizacja;
  • Wysoki umiejętności komunikacyjne i wyczucie stylu.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy 5/2;
  • Stałe wynagrodzenie, Stawka + %+Premia, 21000 — 27 000 UAH miesięcznie (płatności 2 razy w miesiącu: zaliczka + wynagrodzenie);
  • Płatny urlop;
  • Rabaty na zakupy w naszych sklepach;
  • Przyjazny zespół ;
  • Wynagrodzenie za staż.

Kontakty menedżera personelu: menedżera personelu 38(073) 838 22 33

Kijów