Sprzedawca w sklepie odzieżowo-obuwniczym STAWKA+%. Harmonogram 3/2 (Lisova) w Akulova O.V., FOP

23 września

14 wyświetleń

Akulova O.V., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Sklep odzieżowo-obuwniczy poszukuje konsultanta ds. sprzedaży.Zadania:Doradzaj klientom w sprawie wyboru odzież i obuwie; Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta; Ekspozycja towaru na hali zgodnie ze standardami (uczymy Informacja). kupującego o korzystnych ofertach;< /li>Wybór kokardy dla kupującego.Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;Odpowiedzialność i organizacja; >Wysoka towarzyskość i wyczucie stylu. Oferujemy: Elastyczny grafik pracy 3/2 ;Stałe wynagro

Sklep odzieżowo-obuwniczy poszukuje konsultanta ds. sprzedaży.

Zadania:

  • Doradzaj klientom w sprawie wyboru odzież i obuwie;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta;
  • Ekspozycja towaru na hali zgodnie ze standardami (uczymy
  • Informacja). kupującego o korzystnych ofertach;< /li>
  • Wybór kokardy dla kupującego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
  • Odpowiedzialność i organizacja;
  • Wysoka towarzyskość i wyczucie stylu.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy 3/2 ;
  • Stałe wynagrodzenie, Stawka + %+składki, 21 000 — 27 000 UAH miesięcznie (płatności 2 razy w miesiącu: zaliczka + wynagrodzenie) ;
  • Płatny urlop;
  • Rabaty na zakupy w naszych sklepach;
  • Przyjazny zespół;
  • Wynagrodzenie za staż.
  • < /ul>

    Kontakty menedżera personelu: menedżera personelu 0638120011

Kijów