Następna praca

Sprzedawca-konsultant sklepu z obuwiem skórzanym w balance

1 października

48 wyświetleń

balance

balance

0 recenzji
Brak doświadczenia
Użhorod
Pełny etat

Firma balance zaprasza do pracy konsultanta ds. sprzedaży w sieci sklepów z obuwiem skórzanym w mieście Użgorod.Poszukujemy energicznych, komunikatywnych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko aktywna sprzedaż towarów i zapewnianie klientom wysokiej jakości doradztwa.Zadania:aktywna sprzedaż obuwia i akcesoriów;doradzanie klientom i pomoc w wyborze produktów;wykonywanie pozostałych zadań zgodnie ze standardami sklepu.Wymagania: chęć pracy w sprzedaży;komunikacja i umiejętność komunikowania

Firma balance zaprasza do pracy konsultanta ds. sprzedaży w sieci sklepów z obuwiem skórzanym w mieście Użgorod.

Poszukujemy energicznych, komunikatywnych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko aktywna sprzedaż towarów i zapewnianie klientom wysokiej jakości doradztwa.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż obuwia i akcesoriów;
  • doradzanie klientom i pomoc w wyborze produktów;
  • wykonywanie pozostałych zadań zgodnie ze standardami sklepu.

Wymagania:

  • chęć pracy w sprzedaży;
  • komunikacja i umiejętność komunikowania się z ludźmi;
  • odpowiedzialność i orientacja na wyniki;
  • gotowość do nauki nowości;
  • chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie od pierwszy dzień pracy;
  • elastyczny grafik pracy 2\2 lub 3\3 od 9-10 do 19-20 godzin;
  • rozwój kariery i możliwość rozwoju zawodowego;
  • system edukacji i szkoleń;
  • konkurencyjne wynagrodzenie (stawka + % do 20 000 hrywien),oraz premie, bonusy, rabaty korporacyjne;
  • < /ul>

    Lubisz i umiesz komunikować się z potencjalnymi nabywcami oraz masz chęć rozwoju zawodowego? Zadzwoń pod 0660070755 lub napisz do Vibera (aktywny 24/7), czekamy na Ciebie w naszym silnym zespole!

Użhorod
Pełny etat