Następna praca

Przedstawiciel handlowy (ze szkoleniem) w Tvorchi Iventi

25 września

45 wyświetleń

Tvorchi Iventi

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Chcesz być częścią dynamicznego zespołu w branży edukacyjnej, gdzie Twoja praca nie tylko przynosi dochody, ale także zmienia życie ludzi? To szansa, której nie możesz przegapić! Poszukujemy energicznego przedstawiciela handlowego, który pomoże nam rozwijać naszą szkołę internetową i zdobywać nowe horyzonty w dziedzinie edukacji.Dlaczego ta praca jest najlepsza na świecie:< li>Nieograniczony dochód: Ty decydujesz, ile chcesz zarabiać! Nasi najskuteczniejsi przedstawiciele otrzymują wysokie premi

Chcesz być częścią dynamicznego zespołu w branży edukacyjnej, gdzie Twoja praca nie tylko przynosi dochody, ale także zmienia życie ludzi? To szansa, której nie możesz przegapić! Poszukujemy energicznego przedstawiciela handlowego, który pomoże nam rozwijać naszą szkołę internetową i zdobywać nowe horyzonty w dziedzinie edukacji.

Dlaczego ta praca jest najlepsza na świecie:

    < li>Nieograniczony dochód: Ty decydujesz, ile chcesz zarabiać! Nasi najskuteczniejsi przedstawiciele otrzymują wysokie premie i procent sprzedaży.
  • Produkt, który łatwo się sprzedaje: Nasze kursy są inwestycją w przyszłość ludzi. Będziesz oferować klientom nie tylko produkty edukacyjne, ale szansę na zmianę ich życia, zdobycie nowych umiejętności i osiągnięcie sukcesu.
  • Stały grafik: poniedziałek-piątek 8:00-18:00
  • Rozwój kariery: zaczynając od stanowiska przedstawiciela handlowego, możesz awansować na stanowiska kierownicze i kierować działem sprzedaży. Wspieramy rozwój naszych pracowników i doceniamy Twoje ambicje.
  • Sensowna praca: pomożesz ludziom zdobyć wysokiej jakości edukację, która otworzy przed nimi nowe możliwości w karierze i życiu. Każda sprzedaż to dla naszych uczniów krok w stronę sukcesu.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez różne kanały komunikacji (rozmowy telefoniczne, portale społecznościowe, e-mail).
  • Prezentuj programy szkół online i znajdź indywidualne rozwiązania dla każdego klienta.
  • Utrzymuj ciepłe relacje z obecnymi klientami, pomagając im w wyborze kursów dodatkowych .
  • Tworzenie raportów o zakończonej sprzedaży i osiągniętych wynikach.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności aktywnej sprzedaży
  • strong>i komunikatywność, chęć osiągania wysokich wyników.
  • Proaktywność i umiejętność przekonywania.
  • Umiejętność pracy w środowisku zespołu, a jednocześnie samodzielności w rozwiązywaniu zadań.
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwijania się razem z nami.
  • Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym zależnym od Twoich wyników.
    • Ciągłe szkolenia i edukacja w celu rozwijania Twoich umiejętności.
    • Przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu na każdym etapie.
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i wpływania na rozwój firmy.

    Dołącz do nas i zostań częścią zespołu, który tworzy przyszłość!

    Kijów
    Pełny etat