Następna praca

Menedżer sprzedaży (B2B) w Verum Standart Group

9 października

12 wyświetleń

Verum Standart Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Menedżer ds. sprzedaży usług prawnych (B2B) w branży certyfikacyjnejO nas:My, firma "Grupa Verum Standart", to czołowi eksperci w dziedzinie pomocy prawnej przy zdobywaniu certyfikatów, a także popularyzacji i wdrażaniu międzynarodowych standardów wzrostu efektywności biznesowej naszych klienci. Działając na rynku od wielu lat, świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie wdrażania standardów ISO, HACCP i innych zMDQwMX0=" rel ="nofollow noopener noreferrer" target="_blank">https://vsg-co

Menedżer ds. sprzedaży usług prawnych (B2B) w branży certyfikacyjnej

O nas:

My, firma "Grupa Verum Standart", to czołowi eksperci w dziedzinie pomocy prawnej przy zdobywaniu certyfikatów, a także popularyzacji i wdrażaniu międzynarodowych standardów wzrostu efektywności biznesowej naszych klienci. Działając na rynku od wielu lat, świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie wdrażania standardów ISO, HACCP i innych zMDQwMX0=" rel ="nofollow noopener noreferrer" target="_blank">https://vsg-consult.com. .ua/ru/

< u>Poszukujemy:

Energiczny i skupiony Menedżer ds. sprzedaży usług prawnych w branży certyfikacyjnej, współpracujący z klientami B2B. Ta wyjątkowa szansa pozwoli Ci dołączyć do jednej z wiodących firm w branży certyfikacyjnej, świadczącej wysokiej jakości usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż.

Twoje obowiązki:

  • Rozwój i zarządzanie portfelem klientów B2B w terenie certyfikacji;
  • < li>Aktywne poszukiwanie nowych potencjalnych klientów i opracowywanie strategii zwiększania bazy klientów;
  • < b style="font-weight: 700"> Nawiązywanie długoterminowych, wzajemnie korzystnych, partnerskich relacji z klientami;
  • Doradzanie klientom w kwestiach certyfikacji i świadczonych usług;
  • Organizacja i prowadzenie prezentacji, negocjacji i spotkań z klientami;
  • Tisna współpracuje z wewnętrznymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej i wysokiej jakości realizacji zamówień. Praca z podstawową dokumentacją. waga: 700">Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży lub kliencie obsługa;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność dobrej prezentacji produktu/usługi;< /li>
    • Umiejętność pracy w warunkach dużego obciążenia pracą i terminów;
    • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
    • Chęć rozwoju i osiągania wyników.

    < b style="font- waga: 700">Oferujemy

    • Pełne szkolenie do pracy z naszym produktem i ciągłe doskonalenie wiedzy(okres szkolenia jest płatny w całości jak normalny dzień pracy);
    • Praca w stabilnej firmie, który stale się rozwija, poszerza i zapewnia rozwój kariery;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy (stawka + % sprzedaży
    • Harmonogram pracy: 2.05, 09:00 - 18:000. (sobota, niedziela - weekend); godzina przerwy na lunch;
    • Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole, pod lojalnym kierownictwem;
    • Zapewnienie niezbędnych narzędzi i zasobów do pracy;
    • Wygodne biuro ze wszystkim, co niezbędne do pracy produktywna praca i wypoczynek.

    Dołącz do nas!

    Jeśli jesteś gotowy wziąć odpowiedzialność za rozwój kluczowych klientów B2B w branży certyfikacyjnej i zależy Ci na osiągnięciu sukcesu, chętnie rozpatrzymy Twoją aplikację. Dołącz do naszego zespołu i razem będziemy kontynuować naszą misję zapewniania wysokiej jakości porad naszym klientom i pomagania im w odniesieniu sukcesu.

    Prześlij swoje CV już dziś i zostań częścią "Grupa Verum Standart"!

    Władysław, tłum. +380671167109

    Lub aplikuj w Telegramie: @HR_VSG

Odesa