Następna praca

Kierownik Sprzedaży w Bidinfluence

Opublikowano ponad 30 dni temu

37 wyświetleń

Bidinfluence

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Menedżer sprzedaży віддалено Jesteśmy Bidinfluence Bidinfluence to firma SSP specjalizująca się w dynamicznych zarabianie na aplikacjach mobilnych dzięki wysokiej jakości programmatycznym reklamom wideo. Poszukujemy  Menedżera sprzedaży z ponad 2-letnim doświadczeniem handlowym. Wymagania: ponad 2 lata odpowiedniego doświadczenia w RTB, SSP lub DSP Głębokie zrozumienie reklam programatycznych i AdTech branża Podejście zorientowane na cel, dobre rozwiązywanie probl

26 lipca 2024

Menedżer sprzedaży

віддалено

Jesteśmy Bidinfluence
Bidinfluence to firma SSP specjalizująca się w dynamicznych zarabianie na aplikacjach mobilnych dzięki wysokiej jakości programmatycznym reklamom wideo.
Poszukujemy  Menedżera sprzedaży z ponad 2-letnim doświadczeniem handlowym.

Wymagania:

  • ponad 2 lata odpowiedniego doświadczenia w RTB, SSP lub DSP
  • Głębokie zrozumienie reklam programatycznych i AdTech branża
  • Podejście zorientowane na cel, dobre rozwiązywanie problemów i umiejętność ustalania priorytetów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wysoki poziom znajomości języka angielskiego B2 +

Obowiązki:

  • Sprzedaż wychodząca B2B, organizowanie rozmów wstępnych z potencjalnymi klientami
  • Generowanie leadów (LinkedIn i inne platformy), wstępny kontakt z potencjalnymi klientami oraz prezentacja produktów i usług firmy
  • Śledzenie lejka sprzedażowego w systemie CRM
  • Aktywny udział w doskonaleniu produktów z punktu widzenia sprzedaży i potrzeb klienta
  • Współpraca z innymi działów w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników
  • Uczestnictwo w niszowych wydarzeniach (targi, konferencje, spotkania) w celu pozyskiwania nowych klientów i reprezentowania naszego produktu

Oferujemy: < /h3>
  • Praca zdalna i elastyczny grafik pracy
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie
  • Realna szansa na karierę i rozwój zawodowy. Nowe pomysły i sugestie są zawsze mile widziane. Masz realną możliwość wpływu na procesy!
  • Imprezy i spotkania firmowe
  • Młoda i przyjazna kadra