Następna praca

Menedżer sprzedaży w Lviv HR Solutions / Shahova O.Ya., FOP

14 października

23 wyświetlenia

Lviv HR Solutions / Shahova O.Ya., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Iwano-Frankiwsk

Poszukujemy utalentowanego Menedżera sprzedaży kostki brukowej! ?? Firma Prospect GROUP https://prospect.biz.ua zaprasza Cię do dołączenia do naszego zespołu. Poszukujemy osoby charakteryzującej się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, umiejętnością przekonywania i chęcią osiągania wysokich wyników. Obowiązki:Aktywne poszukiwanie nowych klientów i powiększanie bazy klientów.Aktywna praca ze stałymi klientami firmy.< /li>Doradztwo z klientami w zakresie doboru kostki brukowej.Zawarcie umó

Poszukujemy utalentowanego Menedżera sprzedaży kostki brukowej! ??

Firma Prospect GROUP https://prospect.biz.ua zaprasza Cię do dołączenia do naszego zespołu. Poszukujemy osoby charakteryzującej się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, umiejętnością przekonywania i chęcią osiągania wysokich wyników.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i powiększanie bazy klientów.
  • Aktywna praca ze stałymi klientami firmy.< /li>
  • Doradztwo z klientami w zakresie doboru kostki brukowej.
  • Zawarcie umów i koordynacja dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole i osiągania wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego rozwój.
  • Przyjazna atmosfera i wsparcie ze strony współpracowników.

Wyślij swoje CV na adres @ira_hoianiuk (telegram) i stań się częścią odnoszącego sukcesy zespołu!