Następna praca

Menedżer sprzedaży w TalentIn

1 października

47 wyświetleń

TalentIn

TalentIn

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Dzięki prywatnym inwestycjom Założyciela i Dyrektora Generalnego od 2019 r. w rozwój MLSWorldwide.com nowej generacji platformy marketingu nieruchomości.MLSWorldwide ma na celu bezpośrednie połączenie zespołów sprzedaży i kupujących oraz odciążenie codziennych wyzwań związanych ze sprzedażą uniwersalny rynek nieruchomości.Kwalifikacje:< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">Ponad 2 lata udokumentowanego doświadczenia w generowaniu leadów, rozwoju sprzedaży lub na podobnym stanowisku;Do

Dzięki prywatnym inwestycjom Założyciela i Dyrektora Generalnego od 2019 r. w rozwój MLSWorldwide.com nowej generacji platformy marketingu nieruchomości.

MLSWorldwide ma na celu bezpośrednie połączenie zespołów sprzedaży i kupujących oraz odciążenie codziennych wyzwań związanych ze sprzedażą uniwersalny rynek nieruchomości.

Kwalifikacje:

< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">
  • Ponad 2 lata udokumentowanego doświadczenia w generowaniu leadów, rozwoju sprzedaży lub na podobnym stanowisku;
  • Doskonałe umiejętności w zakresie zimnych rozmów telefonicznych i prezentacje demo;
  • Dogłębne zrozumienie procesów sprzedaży B2B i strategii pozyskiwania klientów;
  • Doświadczenie w pracy z rynkami UE/USA;
  • Dogłębne zrozumienie, w jaki sposób niezbędne narzędzia pracy – systemy CRM (Hubspot, Salesforce, Pipedrive) i platformy zaangażowania sprzedaży (Outreach, Reply.io itp.);
  • Posiadają praktyczną wiedzę na temat rynku oprogramowania SaaS oraz umiejętność uczenia się nowego oprogramowania i branżach szybko.
  • Zadania:

    • Zarządzanie całym cyklem sprzedażowym;
    • Zapełnianie lejka sprzedażowego potencjalnymi klientami;
    • Prowadzenie działań przedsprzedażowych, w tym demonstracji produktów i prezentacji technicznych dla klientów potencjalni klienci;
    • Wykonywanie zimnych rozmów telefonicznych i kolejnych e-maili;
    • Zamykanie transakcji i rozwijanie kont klientów;
    • Badanie nowych strategii sprzedaży i ich wdrażanie .

    Pełny etat