Konsultant ds. sprzedaży w studiu świetlnym Epicenter w Fariant, OOO

18 września

40 wyświetleń

Fariant, OOO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Hopfen zaprasza Cię do dołączenia do swojego zespołu energicznych i skoncentrowanych sprzedawców. Jesteśmy liderami na rynku oświetlenia LED i oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów do użytku domowego i komercyjnego.Obowiązki funkcjonalne: Doradztwo z odbiorcami w zakresie asortymentu firmy;Utrzymanie stoisk i półek z towarem w należytym stanie;Odbiór towaru; Udział w procesie zamówienia produktuWarunki pracy:Młody, przyjazny zespół;Praca na terenie hipermarketu linii „Nova”, w dziale

Hopfen zaprasza Cię do dołączenia do swojego zespołu energicznych i skoncentrowanych sprzedawców. Jesteśmy liderami na rynku oświetlenia LED i oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów do użytku domowego i komercyjnego.

Obowiązki funkcjonalne:

  • Doradztwo z odbiorcami w zakresie asortymentu firmy;
  • Utrzymanie stoisk i półek z towarem w należytym stanie;
  • Odbiór towaru;
  • Udział w procesie zamówienia produktu

Warunki pracy:

  • Młody, przyjazny zespół;
  • Praca na terenie hipermarketu linii „Nova”, w dziale „Studio Światła”, na stanowisku „przedstawiciela dostawcy”;
  • Grafik jest zmienny. Weekendy do wyboru (z wyjątkiem soboty i niedzieli);
  • 8-godzinny dzień pracy;
  • Szkolenia i staż odbywają się na miejscu i są płatne zgodnie z stawka< /li>

Cechy zawodowe i osobiste:

  • Doświadczenie w handlu mile widziane;
  • Komunikacja, odpowiedzialność;< /li>
  • Ładny wygląd;
  • Umiejętność pracy z klientami w konkurencyjnym środowisku

W przypadku pytań dotyczących rozmów kwalifikacyjnych i zatrudnienia prosimy o kontakt: 098 464 00 74.

Twój telefon przyspieszy rozmowę kwalifikacyjną i zatrudnienie!< /strong>

Kijów