Następna praca

Sprzedawca-konsultant w SMIK

6 września

30 wyświetleń

SMIK

SMIK

0 recenzji
Brak doświadczenia
Poltava

Dom towarowy dla dzieci SMIK -sklepy sieciowe na terenie całej Ukrainy poszukuje proaktywnych, zorientowanych na cel osób, które pracują na wyniki i wiedzą, jak pracować w zespole, aby osiągnąć ogólny sukces. Pełny etatkonsultant ds. sprzedażywolne stanowisko w sklepie " SMIK".Lokalizacja:m. Połtawa, centrum handlowe „Equator”, ul. Cap 26 (tel. 0532 61 57 25 (26).Wymagania: uśmiech i optymizmpożądane doświadczenie w pracy z dziećmikomunikatywność i życzliwośćobowiązki:profesjonalna i m

Dom towarowy dla dzieci SMIK -sklepy sieciowe na terenie całej Ukrainy poszukuje proaktywnych, zorientowanych na cel osób, które pracują na wyniki i wiedzą, jak pracować w zespole, aby osiągnąć ogólny sukces. Pełny etatkonsultant ds. sprzedażywolne stanowisko w sklepie " SMIK".

Lokalizacja:

m. Połtawa, centrum handlowe „Equator”, ul. Cap 26 (tel. 0532 61 57 25
(26).

Wymagania:

  • uśmiech i optymizm
  • pożądane doświadczenie w pracy z dziećmi
  • komunikatywność i życzliwość

obowiązki:

  • profesjonalna i miła obsługa klienta
  • efektywna prezentacja produktów na sali sprzedażowej
  • dla kasjerów - znajomość dyscypliny kasowej
  • Oferujemy:

    • rodzinną atmosferę
    • szkolenia, stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • urlop 24 dni w roku, płatne zwolnienia lekarskie
    • rabaty w sieci sklepów „SMIK”.

    Osoba kontaktowa: Marianna, telefon 053 261-57-25 (26)

    Czekamy na Twoje CV

    Możesz także przyjechać na zapisz się od razu na rozmowę kwalifikacyjną, w dni powszednie od 11 do 16. Zespół „SMIK”

Poltava