Następna praca

Przedstawiciel w dziale zamówień w Simomenko G.O., FOP

5 września

31 wyświetlenie

Simomenko G.O., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Winnyca
Pełny etat

Przedstawiciel ds. zamówieńZadania:- Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i negocjacji- Komunikowanie wartości naszego produktu- Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami- Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów.Wymagania:- Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane- Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespół - Odpowiedzialność i zorientowanie na wyniki- Chęć uczenia się i doskonalenia swoich umiejętnościOferujemy:- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy (średn

Przedstawiciel ds. zamówień
Zadania:
- Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i negocjacji
- Komunikowanie wartości naszego produktu
- Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespół
- Odpowiedzialność i zorientowanie na wyniki

- Chęć uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy (średnie wynagrodzenie menedżerów 41 000 UAH)

-Wszystkiego uczymy i płacimy za okres stażu!
- Możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego rozwoju kariery. Ludzie
- Przyjazna atmosfera i profesjonalne wsparcie ze strony współpracowników.
- Komfortowe, nowe biuro w centrum Winnicy

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV lub skontaktuj się z menadżerem HR pod numerem < /p>

Winnyca
Pełny etat