Następna praca

Menedżer rekrutacji w Nikolin V.I., FOP

20 sierpnia

28 wyświetleń

Nikolin V.I., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia

Gratulacje!Zapraszamy do pracy w biurze, zajmujemy się handlem detalicznym smartfonami, gadżetami i akcesoriami!Mamy wakat na stanowisko Menedżera Rekrutacji! Do naszego zespołu poszukujemy młodej i towarzyskiej osoby!Podstawowe wymagania wobec kandydata:Wykształcenie (wyższe, niepełne wyższe, drugorzędne specjalne);Odpowiedzialność;Uwaga; Towarzyskość.Obowiązki funkcjonalne : Przeprowadzanie wywiadów w trybie telefonicznym;< li style="font-weight: 400">Rekrutacja;Zamieszczanie ofert pracy na st

Gratulacje!

Zapraszamy do pracy w biurze, zajmujemy się handlem detalicznym smartfonami, gadżetami i akcesoriami!

Mamy wakat na stanowisko Menedżera Rekrutacji! Do naszego zespołu poszukujemy młodej i towarzyskiej osoby!

Podstawowe wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie (wyższe, niepełne wyższe, drugorzędne specjalne);
  • Odpowiedzialność;
  • Uwaga;
  • Towarzyskość.

Obowiązki funkcjonalne :

  • Przeprowadzanie wywiadów w trybie telefonicznym;
  • < li style="font-weight: 400">Rekrutacja;
  • Zamieszczanie ofert pracy na stronach internetowych i portalach społecznościowych;
  • Wybór CV;
  • Organizacja rozmów kwalifikacyjnych z kierownikiem działu;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 15 500 UAH, które zawsze jest wypłacane na czas;
  • Odszkodowanie za transport koszty dojazdów do pracy dla obcokrajowców;
  • Dogodny harmonogram pracy 5\2
  • Staż trwa 10 dni, płatne od pierwszego do piątego dnia w wysokości 50% stawki. Od piątego do czternastego dnia w wysokości 75% stawki.
  • Przyjazny zespół, który zawsze rozweseli i pomoże w każdej trudnej sytuacji;

Nasz zespół czeka na Ciebie.