Następna praca

Rekruter zdalnie w EuroWorkcr

9 października

16 wyświetleń

EuroWorkcr

EuroWorkcr

0 recenzji
Brak doświadczenia
Część etatu

Dzień dobry. Poszukujemy kobiet, które potrzebują dodatkowego dochodu na stanowisko rekrutera.Wymagania:Wiek - od 20 lat.Aktywny użytkownik portali społecznościowych.Umiejętność obsługi tłumacz.Bądź dyspozycyjny w godzinach 9:00 - 18:00Aktywność, komunikatywność, odpowiedzialność, chęć do pracy.Doświadczenie w obszarze rekrutacji będzie dodatkowym atutem. Jeśli tego nie ma - nauczymy Cię.Zadania:Poszukiwanie osób na różne stanowiska pracy za granicą (Czechy, Polska, Niemcy), poprzez zamieszczani

Dzień dobry. Poszukujemy kobiet, które potrzebują dodatkowego dochodu na stanowisko rekrutera.
Wymagania:
Wiek - od 20 lat.
Aktywny użytkownik portali społecznościowych.
Umiejętność obsługi tłumacz.
Bądź dyspozycyjny w godzinach 9:00 - 18:00
Aktywność, komunikatywność, odpowiedzialność, chęć do pracy.
Doświadczenie w obszarze rekrutacji będzie dodatkowym atutem. Jeśli tego nie ma - nauczymy Cię.
Zadania:
Poszukiwanie osób na różne stanowiska pracy za granicą (Czechy, Polska, Niemcy), poprzez zamieszczanie ogłoszeń na różnych platformach (Facebook, Instagram, TikTok) , Telegram, Viber itp. .).
Doradzanie potencjalnym kandydatom do pracy.
Przekazywanie kontaktów pracownika kuratorowi.
Raportowanie miesięczne.
Posiadaj do 3 godzin wolnego czasu dziennie.
Co oferujemy:
Długoterminowa współpraca w ramach umowy agencyjnej.
Szkolenia i wsparcie na czacie.
Terminowe płatności 25-30(31) każdego miesiąca na kartę dowolnego ukraińskiego banku (dla osób, które w danym momencie przepracowały 30 dni. Osoby, które jeszcze nie przepracowały, przechodzą na następny miesiąc.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numer). - +420607979793 Viber, WhatsApp

Część etatu