Następna praca

Rekruter, Menedżer Rekrutacji w EVRO GRIN SOLYuShINS, PP

14 października

13 wyświetleń

EVRO GRIN SOLYuShINS, PP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Firma „Euro Green Solutions, PP” poszukuje do swojego zespołu odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko „Rekrutera” „Menedżera Rekrutacji”. Zadania:Szukaj i personel selekcji.Wymagania:Doświadczenie w branży sprzątającej.Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.Oferujemy:Pracę zdalną.Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery . li>Przyjazny zespół.Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu , wyślij swoje CV lub zadzwoń!tel. +38(073) 970-93-45 Tatyana.

Firma „Euro Green Solutions, PP” poszukuje do swojego zespołu odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby na stanowisko „Rekrutera” „Menedżera Rekrutacji”.

Zadania:

  • Szukaj i personel selekcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży sprzątającej.
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery .
  • li>
  • Przyjazny zespół.

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu , wyślij swoje CV lub zadzwoń!

tel. +38(073) 970-93-45 Tatyana.

Kijów
Część etatu