Następna praca

Rekruter (HR), menadżer personalny w OneCar Group

23 września

13 wyświetleń

OneCar Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Grupa Onecar — Czy wiesz, jak się komunikować i lubisz komunikować się z ludźmi? Czekamy na Ciebie! Zapraszamy Cię na stanowisko rekrutera w nowoczesnym biurze naszej firmy OneCar. Naszym głównym celem jest ciepła i przyjazna atmosfera w zespole.Oczekujemy od Ciebie:Masz doświadczenie w rekrutacji od 6 miesięcy;Zrozumienie różnych kanałów i narzędzi wyszukiwania specjalistów;Rozwinięta komunikacja umiejętności; >Zorientowany na wynik;Cel;Chcesz codziennie pracować i rozwijać się w obszarze rekru

Grupa Onecar — Czy wiesz, jak się komunikować i lubisz komunikować się z ludźmi? Czekamy na Ciebie! Zapraszamy Cię na stanowisko rekrutera w nowoczesnym biurze naszej firmy OneCar. Naszym głównym celem jest ciepła i przyjazna atmosfera w zespole.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Masz doświadczenie w rekrutacji od 6 miesięcy;
  • Zrozumienie różnych kanałów i narzędzi wyszukiwania specjalistów;
  • Rozwinięta komunikacja umiejętności;
  • Zorientowany na wynik;
  • Cel;
  • Chcesz codziennie pracować i rozwijać się w obszarze rekrutacji;
  • Umiesz grać zespołowo;
  • Gotowy na dużą liczbę wakatów;
  • Kocha ludzi!

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami (online/offline);< /li>
  • Publikowanie ogłoszeń o pracę w różnych źródłach wyszukiwania;< /li>
  • Bierz udział w organizacji wydarzeń firmowych.

Oferujemy:

  • Ciepłe, przytulne biuro w sercu lewego brzegu;
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie +% (z możliwością przeglądu)
  • Szkolenia i wsparcie w okresie próbnym i po nim;
  • Przyjazne i profesjonalny zespół gotowy do wsparcia we wszystkich sprawach;
  • Dogodny grafik: poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-18:00;

Możliwość pracy zdalnej po 2 miesiącach od rozpoczęcia pracy. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń pod numer +38(067)458-14-24 już teraz lub wyślij CV, a my z przyjemnością się z Tobą skontaktujemy.

Czekam na Ciebie, prześlij opinię!)

Administrator

Kijów