Następna praca

Rekruter w Zhibchin N.I., FOP

25 września

73 wyświetlenia

Zhibchin N.I., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Tarnopol

Poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego pracownika na stanowisko rekrutera, który pomoże nam przyciągnąć do naszego zespołu utalentowanych i ambitnych specjalistów. Do głównych obowiązków należy pozyskiwanie kandydatów, ocena umiejętności i polecanie potencjalnych pracowników.Doświadczenie jest koniecznością! Wymagania wobec kandydata:Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły;Pełny etat od 9:00 do 18:00;Komunikacja i uprzejmość;Godność i chęć do pracy;Pozytywne myślenie;Samodzielność w podejmow

Poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego pracownika na stanowisko rekrutera, który pomoże nam przyciągnąć do naszego zespołu utalentowanych i ambitnych specjalistów. Do głównych obowiązków należy pozyskiwanie kandydatów, ocena umiejętności i polecanie potencjalnych pracowników.

Doświadczenie jest koniecznością!

Wymagania wobec kandydata:

  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły;
  • Pełny etat od 9:00 do 18:00;
  • Komunikacja i uprzejmość;
  • Godność i chęć do pracy;
  • Pozytywne myślenie;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i pracy w różnych sytuacjach;
  • Chęć osiągnięcia pozytywnych rezultatów.

Co wchodzi w zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie kandydatów z różnych źródeł, w tym z zasobów pracy i sieci społecznościowych;
  • Przeprowadzanie rozmowy kwalifikacyjne i ocena kwalifikacji zawodowych kandydatów;
  • Organizacja spotkań.

Jeśli jesteś energiczny , komunikatywny i zainteresowany rekrutacją, dołącz do naszego przyjaznego zespołu. Oferujemy ciekawą i dynamiczną pracę, możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery w obszarze rekrutacji. Witamy w naszym zespole!

Tarnopol