Następna praca

Rekruter w SwiftServe

23 września

14 wyświetleń

SwiftServe

SwiftServe

0 recenzji
Brak doświadczenia
Poltava

SwiftServe to firma medialna, która opracowuje i udostępnia produkty informacyjne na rynku ukraińskim. Poszukujemy rekrutera, który dołączy do naszego zespołu w mieście Połtawa.Zadania:- Wyszukiwanie, selekcja i zatrudnianie kandydatów na stanowiska o różnym stopniu złożoności;- Zarządzanie bazą danych kandydatów;- Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacyjnej.Wymagania:- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;- Wysoka towarzyskość, umiejętność pracy buduj relacje z ludź

SwiftServe to firma medialna, która opracowuje i udostępnia produkty informacyjne na rynku ukraińskim. Poszukujemy rekrutera, który dołączy do naszego zespołu w mieście Połtawa.

Zadania:

- Wyszukiwanie, selekcja i zatrudnianie kandydatów na stanowiska o różnym stopniu złożoności;

- Zarządzanie bazą danych kandydatów;

- Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacyjnej.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

- Wysoka towarzyskość, umiejętność pracy buduj relacje z ludźmi oparte na zaufaniu.

Oferujemy:

- Stawka 20 UAH + bonusy;

- Harmonogram 5/2 od 9 do 19:00;

- Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery;

- Przyjazny zespół profesjonalistów.

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako rekruter i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na podany adres. Chętnie rozpatrzymy Twoją aplikację!

Poltava