Następna praca

Rekruter w ASVIO BANK, AT

18 września

34 wyświetlenia

ASVIO BANK, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Indywidualna praca, stabilność i równowaga to kluczowe cechy, które wyróżniają „ASVIO BANK" w oczach naszych klientów.Aktywnie się rozwijamy, zapraszamy do naszego zespołu Rekrutera< p>Wymagania dla kandydata: doświadczenie zawodowe 1 rok lub dłużej na podobnym stanowisku w sektorze bankowym; umiejętności wyszukiwania CV na różnych platformach (Robota.ua, Work.ua, LinkedIn, Facebook, DOU);umiejętność tworzenia opisu stanowiska pracy, zarządzania bazą danych kandydatów;podstawowa znajomość obsług

Indywidualna praca, stabilność i równowaga to kluczowe cechy, które wyróżniają „ASVIO BANK" w oczach naszych klientów.

Aktywnie się rozwijamy, zapraszamy do naszego zespołu Rekrutera

< p>Wymagania dla kandydata:

  • doświadczenie zawodowe 1 rok lub dłużej na podobnym stanowisku w sektorze bankowym;
  • umiejętności wyszukiwania CV na różnych platformach (Robota.ua, Work.ua, LinkedIn, Facebook, DOU);
  • umiejętność tworzenia opisu stanowiska pracy, zarządzania bazą danych kandydatów;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i Excela;
  • doskonałe umiejętności komunikacji i prezentacji;
  • wytrwałość i orientacja na wyniki;
  • odpowiedzialność i dyplomacja.< /li>

Zadania funkcjonalne:

  • wyszukiwanie i selekcja kandydatów według określonych kryteriów różnymi metodami (strony z ofertami pracy, sieci społecznościowe, rekomendacje, wyszukiwanie bezpośrednie);
  • < li style="font-weight: 400">przygotowanie opisów stanowisk pracy, umieszczanie ofert pracy na portalach ogłoszeniowych, w sieciach społecznościowych;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami ;
  • udział w procesach adaptacji kadr;
  • monitorowanie rynku pracy i tworzenie rezerwy kadrowej;< /li>
  • raportowanie rekrutacji;

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na wyniki rozmowy kwalifikacyjnej;
  • li>
  • Praca w przyjaznym i aktywnym zespole;
  • Ubezpieczenie pracownika po okresie próbnym;
  • Harmonogram pon.-pt. - 09:00 - 18:00;
  • < li style="font-weight: 400">Możliwy format pracy zdalnej lub hybrydowej!
  • li>
  • Komplet pakiet socjalny.

Czekamy, aż wspólnie rozwiniesz nasz bank i zapewnisz naszym klientom wysokiej jakości usługi finansowe!

Kijów