Następna praca

Inżynier ds. kontroli jakości (VMS) w Ajax Systems

Opublikowano ponad 30 dni temu

55 wyświetleń

Ajax Systems

0 recenzji
1 rok
Kijów
Pre-Intermediate

Ajax Systems to ukraińska firma zajmująca się pełnym cyklem, począwszy od generowania pomysłów, badań i rozwoju, po masową produkcję i sprzedaż. Robimy wszystko: produkujemy urządzenia fizyczne (system składa się z wielu różnych czujników i koncentratorów), opracowujemy dla nich oprogramowanie, rozwijamy część serwerową i wypuszczamy aplikacje mobilne. To szansa na bądź częścią zespołu pracującego nad integracją strumieniowego przesyłania wideo z ekosystemem Ajax. Będziesz pracować z aplikacjami

Ajax Systems to ukraińska firma zajmująca się pełnym cyklem, począwszy od generowania pomysłów, badań i rozwoju, po masową produkcję i sprzedaż. Robimy wszystko: produkujemy urządzenia fizyczne (system składa się z wielu różnych czujników i koncentratorów), opracowujemy dla nich oprogramowanie, rozwijamy część serwerową i wypuszczamy aplikacje mobilne.

To szansa na bądź częścią zespołu pracującego nad integracją strumieniowego przesyłania wideo z ekosystemem Ajax. Będziesz pracować z aplikacjami mobilnymi, które współdziałają zarówno z backendem, jak i urządzeniami fizycznymi. Stanowisko zakłada, że ​​potrafisz badać złożone zagadnienia.

Zadania:

- Uczestnictwo w przygotowaniu wydań;

- wraz z zespołem w celu stworzenia produktu wysokiej jakości i jego utrzymania;

- tworzenie i wsparcie list kontrolnych i przypadków testowych;

- pomoc w rozwiązywaniu problemów i analizie przyczyn źródłowych ;

- współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia najlepszych wyników (programiści, licencjaci, QA innych zespołów).

Wymagana wiedza i umiejętności:

- Znajomość sprzętu sieciowego, protokołów;

- znajomość systemu operacyjnego Linux;

- znajomość zasad i metodologii testowania;

< p>- zrozumienie architektury klient-serwer;

- zrozumienie modelu OSI;

- zrozumienie systemu kontroli wersji (git) i jego zasad;

< p>- silny umysł techniczny i analityczne myślenie;

- duża dbałość o szczegóły;

- inicjatywa.

Będzie plus:

- Doświadczenie w pracy z testowaniem wideo;

- doświadczenie jako administrator systemu;

- zrozumienie projektów osadzonych;

- rozwiązywanie problemów z siecią;

- edukacja techniczna;

- Kibana;

- SQL, KQL itp.;

Oferujemy:

- Elastyczny grafik pracy w biurze (Kijów);

- możliwość zgłaszania i wdrażania własnych pomysłów, które mają wpływ na produkt i produkcję;

- praca w zmotywowanym zespole i kultura zero bzdur;

- konkurencyjne wynagrodzenie;

- ubezpieczenie zdrowotne;

- angielski korporacyjny;

- wynagrodzenie za specjalistyczne szkolenia;

- możliwość wzięcia udziału w projekcie beta testów systemów bezpieczeństwa Ajax — otrzymanie i przetestowanie nowych gadżetów przed ich premierą release.

Ajax Systems to ukraińska historia sukcesu, miejsce o niesamowitej sile i energii.

Dołącz, aby tworzyć Wyprodukowano na Ukrainie, co jest synonimem niezawodności.

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów