Następna praca

Inżynier ds. kontroli jakości (VMS) w Ajax Systems

Opublikowano ponad 30 dni temu

48 wyświetleń

Ajax Systems

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

26 lipca 2024 r Inżynier ds. kontroli jakości (VMS) Kijów Ajax Systems to ukraińska firma oferująca pełny cykl pracy, która pracuje od pomysłu generacji, badania i rozwój, aż po masową produkcję i sprzedaż. Robimy wszystko: produkujemy urządzenia fizyczne (system składa się z wielu różnych czujników i koncentratorów), opracowujemy dla nich oprogramowanie, rozwijamy backend i produkujemy aplikacje mobilne. To okazja, aby zostać częścią zespołu pracującego nad integracją strumieniowego

26 lipca 2024 r

Inżynier ds. kontroli jakości (VMS)

Kijów

Ajax Systems to ukraińska firma oferująca pełny cykl pracy, która pracuje od pomysłu generacji, badania i rozwój, aż po masową produkcję i sprzedaż. Robimy wszystko: produkujemy urządzenia fizyczne (system składa się z wielu różnych czujników i koncentratorów), opracowujemy dla nich oprogramowanie, rozwijamy backend i produkujemy aplikacje mobilne.

To okazja, aby zostać częścią zespołu pracującego nad integracją strumieniowego przesyłania wideo z ekosystemem Ajax. Będziesz pracować z aplikacjami mobilnymi, które współdziałają zarówno z backendem, jak i urządzeniami fizycznymi. Ta praca wymaga umiejętności badania złożonych zagadnień.

Zadania:

— Udział w przygotowaniu wydań;

- razem z zespołem stwórz produkt wysokiej jakości i utrzymuj go;

— tworzenie i utrzymywanie list kontrolnych i przypadków testowych;

— pomoc w rozwiązywaniu problemów i analizie przyczyn źródłowych;

- Współpracuj z członkami zespołu, aby osiągnąć najlepsze wyniki (programiści, licencjat, kontrola jakości z innych zespołów).

Niezbędna wiedza i umiejętności:

— Znajomość sprzętu sieciowego, protokołów;

- znajomość systemu operacyjnego Linux;

— znajomość zasad i metodologii testowania;

—zrozumienie architektury klient-serwer;

– zrozumienie modelu OSI;

- zrozumienie systemu kontroli wersji (git) i jego zasad;

—silne nastawienie techniczne i myślenie analityczne;

- duża dbałość o szczegóły;

- inicjatywa.

Będzie dodatkowym atutem:

— Doświadczenie w testowaniu wideo;

— doświadczenie jako administrator systemu;

— zrozumienie projektów wbudowanych;

—rozwiązywanie problemów z siecią;

— wykształcenie techniczne;

- Kibana;

- SQL, KQL itp.;

Oferujemy:

— Elastyczny grafik pracy w biurze (Kijów);

— umiejętność proponowania i wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na produkt i produkcję;

- pracę w zmotywowanym zespole i kulturze zero bzdur;

— konkurencyjne wynagrodzenie;

— ubezpieczenie medyczne;

— angielski korporacyjny;

— wynagrodzenie za szkolenia specjalistyczne;

- możliwość wzięcia udziału w projekcie beta testów systemów bezpieczeństwa Ajax - otrzymywanie i testowanie nowych gadżetów przed ich wydaniem.

Ajax Systems to ukraińska historia sukcesu, miejsce o niesamowitej sile i energii.

Dołącz do nas, aby Made in Ukraine stało się synonimem niezawodności.

Kijów