Następna praca

Inżynier ds. kontroli jakości w GamblingSoft

14 października

20 wyświetleń

GamblingSoft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy uważnego i odpowiedzialnego inżyniera ds. kontroli jakości, który będzie brał udział w testowaniu aplikacji internetowych i mobilnych. Jeśli masz umysł analityczny, lubisz rozumieć złożone problemy i chcesz przyczynić się do poprawy jakości oprogramowania, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu.Główne obowiązki: Tworzenie, wykonywanie i wsparcie skryptów testowych (ręcznych i automatycznych);Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, integracyjnych i regresyjnych;Interakcja z z

Poszukujemy uważnego i odpowiedzialnego inżyniera ds. kontroli jakości, który będzie brał udział w testowaniu aplikacji internetowych i mobilnych. Jeśli masz umysł analityczny, lubisz rozumieć złożone problemy i chcesz przyczynić się do poprawy jakości oprogramowania, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie, wykonywanie i wsparcie skryptów testowych (ręcznych i automatycznych);
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, integracyjnych i regresyjnych;
  • Interakcja z zespołem programistów w celu terminowej identyfikacji i poprawiania błędów ;
  • Dokumentowanie błędów i sugestii ulepszeń, śledzenie ich statusu;
  • Analiza wyników testów i dostarczanie raportów na temat jakości produktu;
  • Wdrażanie i wspieranie procesów testowych w celu zapewnienia wysoka jakość produktu;
  • Udział w przeglądzie wymagań i dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Rok doświadczenia jako Inżynier QA;
  • Znajomość różnych typów testów;
  • Zrozumienie zasad testowania API i usług webowych;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM i zadaniami menedżerów;
  • Znajomość podstawowych zasad obsługi baz danych (SQL);
  • biegłość w zakresie narzędzi do pracy z systemami wersji (Git);
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania (JS, PHP, WP będzie dodatkowym atutem);
  • Praca z trackerem czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacji.

Witamy:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile/Scrum;

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenia;
  • Elastyczny grafik pracy i możliwość pracy zdalnej;
  • Praca w dynamicznym i przyjaznym zespole

Kijów