Kierownik projektu ze znajomością języka niemieckiego w Prometheus IBC

18 września

31 wyświetlenie

Prometheus IBC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Nasza firma poszukuje specjalistów z całej Ukrainy, którzy dołączą do naszego przyjaznego zespołu. Liczba klientów stale rośnie i potrzebujemyProjektanta ze znajomością języka niemieckiego(NIEUSUNIĘTO !) < span style="font-style: normal; grubość czcionki: 400">Wymagania:< span style="font-weight: 400; Font-style: normal"> - Znajomość języka NIEMIECKIEGO na poziomie konwersacyjnym Zadania obejmują:< /p> Początkowa obsługa klienta etapy współpracy< /span>Zawarcie umów z potencjalnymi klientami fir

Nasza firma poszukuje specjalistów z całej Ukrainy, którzy dołączą do naszego przyjaznego zespołu. Liczba klientów stale rośnie i potrzebujemyProjektanta ze znajomością języka niemieckiego(NIEUSUNIĘTO !)

< span style="font-style: normal; grubość czcionki: 400">Wymagania:

< span style="font-weight: 400; Font-style: normal"> - Znajomość języka NIEMIECKIEGO na poziomie konwersacyjnym

Zadania obejmują:< /p>

  • Początkowa obsługa klienta etapy współpracy< /span>
  • Zawarcie umów z potencjalnymi klientami firmy, którzy samodzielnie wystawili opinię< /span>
  • Wybór indywidualnych warunków przez firmę dla każdego klienta
  • Praca i rozliczanie klientów w systemie elektronicznym

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + progresywne premie (dla agentów z doświadczeniem oferujemy indywidualne warunki);
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery i bezpłatne szkolenie
  • Płatny okres studiów i stażu
  • Zachęty materialne za realizację planów i dobrze wykonaną pracę
  • Stały harmonogram od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 z godzinną przerwą
  • Płatne urlopy dla firm

Szukamy osoby, która nie boi się nowych wyzwań. Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie!

Charków