Następna praca

Kierownik projektu w IT w Agrianalitika, TOV

23 September

18 wyświetleń

Agrianalitika, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy twórcami platformy internetowej dla agrobiznesu, która obejmuje 3 platformy handlowe: Agri:Financing, Agri:Store, Agri:Trading oraz 3 produkty online: Agri:Accounting, Agri:Business Plan i Agri: Production Management .  Zrzeszyliśmy w jednym miejscu producentów rolnych, wierzycieli, dostawców surowców materiałowych i technicznych oraz handlowców. Kierownik projektu IT jest odpowiedzialny za planowanie, organizowanie, kontrolowanie i realizację projektów. Jego zadaniem jest zarządzanie w

Jesteśmy twórcami platformy internetowej dla agrobiznesu, która obejmuje 3 platformy handlowe: Agri:Financing, Agri:Store, Agri:Trading oraz 3 produkty online: Agri:Accounting, Agri:Business Plan i Agri: Production Management .  Zrzeszyliśmy w jednym miejscu producentów rolnych, wierzycieli, dostawców surowców materiałowych i technicznych oraz handlowców.

Kierownik projektu IT jest odpowiedzialny za planowanie, organizowanie, kontrolowanie i realizację projektów. Jego zadaniem jest zarządzanie wszystkimi aspektami projektu, od zdefiniowania wymagań i osiągnięcia celów, po zapewnienie zgody wszystkich uczestników projektu i dotrzymanie terminów.
Doświadczenie w branży IT minimum 3 lata.
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i wyższym.
Znajomość Confluence, Google Workspace, Jira, Bitbucket, SRM.

Warunki pracy: w biurze

Zadania:

  • Interakcja z zespołem programistów i biznesem w zakresie planowania, rozwój i testowanie cyfrowych produktów/projektów firmy
  • Udział w planowaniu budżetu i terminach projektów
  • Opracowywanie i zatwierdzanie zadań technicznych (TOR) i terminów projektów
  • Opracowywanie i utrzymanie dokumentacji projektowej
  • Udział w sprintach, planowanie i kontrola realizacji TK w zakresie rozwoju i testowania produktów, dotrzymywanie terminów
  • Stały monitoring realizacji projektów, rozwiązywanie problemów i kontrola czasu i jakości.
  • li>
  • Kontrola faktycznego wydatkowania zasobów w ramach projektów, zgodnie z ustalonymi budżetami
  • Przygotowywanie regularnych raportów na użytek wewnętrzny i zewnętrzny, obejmujących projekty status, koszty i inne kluczowe wskaźniki.
  • Warunki pracy:
    • Biuro w centrum Kijowa (200 metrów od stacji metra Olimpijska),
    • Praca w biurze
    • Nowe rozwiązania projektowe, w których możesz w pełni zastosować i rozwinąć swoje umiejętności,
    • Pracujemy oficjalnie (FOP w ramach kontraktu)
    • Przyzwoite wynagrodzenie w ramach każdego indywidualnego projektu.
    • Maksymalny nakład pracy i ciekawe projekty.
    • Profesjonalny zespół.

Kijów