Kierownik projektu w dziale księgowości i systemów księgowych energii elektrycznej komercyjnej w Ukrzaliznicya, AT

18 września

32 wyświetlenia

Ukrzaliznicya, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

JSC „Kolej Ukraińska” jest narodowym przewoźnikiem towarowym i pasażerskim. Budujemy zrównoważoną przyszłość gospodarczą naszego kraju.Zapraszamy do dołączenia do zespołu na stanowisku Kierownik projektu ds. dział księgowości i systemów księgowych energii elektrycznej komercyjnej.< /strong>Zadania funkcjonalne : Zarządzanie projektami wdrożenia systemów opomiarowania energii elektrycznej; Opracowanie strategii i planów rozwoju działu księgowości handlowej;Koordynacja pracy z partnerami i Contrac

JSC „Kolej Ukraińska” jest narodowym przewoźnikiem towarowym i pasażerskim. Budujemy zrównoważoną przyszłość gospodarczą naszego kraju.

Zapraszamy do dołączenia do zespołu na stanowisku Kierownik projektu ds. dział księgowości i systemów księgowych energii elektrycznej komercyjnej.< /strong>

Zadania funkcjonalne :

  • Zarządzanie projektami wdrożenia systemów opomiarowania energii elektrycznej;
  • Opracowanie strategii i planów rozwoju działu księgowości handlowej;
  • Koordynacja pracy z partnerami i Contractors;
  • Analiza wyników i opracowanie rekomendacji optymalizacji procesów.

Kwalifikujesz się, jeśli masz:< /p>

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie energetyki, elektrotechniki lub ekonomii;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości energii elektrycznej komercyjnej od 3 lat;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i ich analizowania;
  • Posiadaj wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych.

Dlaczego warto do nas przyjść?
Naszym pracownikom oferujemy:

  • Ciekawa, dynamiczna praca w dużej firmie;
  • Oficjalne zatrudnienie i gwarancje socjalne;
  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

  • * Wysyłając swoje CV na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy.JSC „Ukrzaliznytsia” gwarantuje poufność aplikacji i procesu negocjacji przy wyborze kandydatów na wolne stanowiska pracy.

    Dziękujemy za Twoją opinię!

Kijów