Następna praca

Kierownik Projektu (IT) w Winner

9 października

15 wyświetleń

Winner

Winner

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Oficjalny wyłączny importer i dystrybutor znanych na całym świecie marek Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche i Bentley na Ukrainie otwiera wakat< b style= "font-weight: 700">Kierownik projektu w dziale IT.Życzenia dla kandydatów: Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne w zakresie technologii informatycznych), posiadanie certyfikatów Republiki Mołdawii będzie dodatkowym atutem;2-3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami i analizą biznesową, w tym planowaniem, wdrażan

Oficjalny wyłączny importer i dystrybutor znanych na całym świecie marek Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche i Bentley na Ukrainie otwiera wakat< b style= "font-weight: 700">Kierownik projektu w dziale IT.

Życzenia dla kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne w zakresie technologii informatycznych), posiadanie certyfikatów Republiki Mołdawii będzie dodatkowym atutem;
  • 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami i analizą biznesową, w tym planowaniem, wdrażaniem, monitorowaniem i zamykaniem projektów;
  • Konieczna jest średniozaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa kwalifikacyjna zostanie przeprowadzona w języku angielskim);
  • Doświadczenie we wdrażaniu i użytkowaniu systemów ERP, CRM, HR i systemów analizy danych
  • Zrozumienie kluczowych technologii wymaganych do realizacji projektów, w tym oprogramowania do zarządzania projektami (np. MS Project). , Jira) i narzędzi biznesowych – analiza;
  • Doświadczenie z różnymi metodykami zarządzania projektami, w tym Agile, Scrum, Waterfall itp.;
  • Zrozumienie kluczowych technologii wymaganych do realizacji projektów, w tym oprogramowanie do zarządzania projektami (np. MS Project, Jira) oraz narzędzia do analizy biznesowej;
  • Doświadczenie w pracy w zespołach cross-funkcjonalnych i współpracy z różnymi działami organizacji w celu osiągnięcia celów projektowych;
  • < li>Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, w tym doświadczenie w dostarczaniu prezentacji i raportów interesariuszom na wszystkich poziomach.

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie analizy potrzeb biznesowych i planowanie architektury rozwiązań technicznych;
  • Opracowywanie i aktualizacja planów realizacji projektów;
  • Wyznaczanie i monitorowanie realizacji zadań dla uczestników projektu;
  • Organizuj spotkania i spotkania;
  • Testuj opracowane rozwiązania techniczne;
  • Wdrażaj opracowaną funkcjonalność w ramach projektu;
  • Opracuj system zarządzania projektami;
  • Utrzymuj dokumentację projektową w aktualnym stanie;
  • Przygotuj raporty z realizacji projektów;
  • Koordynuj interakcja uczestników projektu;
  • Wykonuj inne zadania bezpośredniego przełożonego.

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie i wynagrodzenie;
  • Format pracy zdalnej;
  • Edukacja na uczelni korporacyjnej;
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Rekompensata za posiłki podczas pracy w biurze;
  • Nowoczesne, komfortowe biuro z centrum fitness;
  • Możliwość ciągłego rozwoju.
  • Aby zostać częścią zespołu Zwycięzców, zarejestruj się na naszej stronie kariery i wyślij swoje CV, korzystając z poniższego linkuче:

    https://bit.ly/4d PTHZL

Kijów