Kierownik rozwoju projektu w BALANS, Centr psihologichnoyi dopomogi

18 września

32 wyświetlenia

BALANS, Centr psihologichnoyi dopomogi

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Opis stanowiskaW związku z rozwojem zapraszamy do naszego zespołu Kierownika ds. rozwoju projektów Szkoły Żywienia i Dietetyki. Oferujemy rozwój zawodowy i możliwość pracy w zespole z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Kierownika ds. Rozwoju Projektów, który będzie w stanie poszerzyć nasze programy edukacyjne i wynieść szkołę na pozycję lidera na rynku.BALANCE to wielopoziomowa szkoładietologii i żywienia, która opiera się na bazie ośrodka pomocy psychologi

Opis stanowiska

W związku z rozwojem zapraszamy do naszego zespołu Kierownika ds. rozwoju projektów Szkoły Żywienia i Dietetyki. Oferujemy rozwój zawodowy i możliwość pracy w zespole z wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Kierownika ds. Rozwoju Projektów, który będzie w stanie poszerzyć nasze programy edukacyjne i wynieść szkołę na pozycję lidera na rynku.

BALANCE to wielopoziomowa szkoładietologii i żywienia, która opiera się na bazie ośrodka pomocy psychologicznej z oficjalny europejski certyfikat!

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach (projektowych menadżer, dyrektor ds. marketingu, menedżer strategiczny, kierownik projektów rozwojowych, dyrektor ds. zarządzania projektami);
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Cechy przywódcze;
  • Motywacja do rozwoju i wyników- zorientowany;
  • Wysoki poziom samoorganizacji;
  • Wiedza z zakresu marketingu;
  • Umiejętność zarządzania finansami;

Zadania:

  • Analiza rynku i identyfikacja możliwości rozwoju;
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwoju firmy strategia;
  • Efektywne zarządzanie zespołem i udział w jego rozwoju
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych obszarów klientów i partnerów do współpracy
  • Skalowanie i ewentualne wejście w nie nowe rynki;
  • Zarządzanie i tworzenie nowych odpowiednich produktów i usług;
  • Analiza konkurencji;
  • Przygotowywanie i analiza raportów z realizacji projektów, ocena wyników i rozwój rekomendacje dotyczące ulepszeń;
  • li>
  • Wdrażanie nowych metod i podejść w celu poprawy obsługi klienta;
  • Opracowywanie kampanii marketingowych na rzecz promocji;
  • Przeprowadzanie negocjacji, spotkań;

< b style="font-weight: 700">Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy - w formie zdalnej (godziny ustalane indywidualnie);
  • < li> Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata (omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej z menadżerem firmy);
  • Pracuję w innowacyjnej i dynamicznej firmie, która rozwija dziedzinę zdrowego odżywiania i edukacji.

Jeśli interesuje Cię tematyka psychologii i żywienia, czekamy na Twoje CV!

Numer kontaktowy 099-387-69-13 Sofia (menedżer ds. rekrutacji)

Kijów
Część etatu