Następna praca

Koordynator projektu w Viraviks Ukrayina, TOV

1 października

53 wyświetlenia

Viraviks Ukrayina, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witajcie! Jesteśmy firmą inżynierską Viraviks Ukraine, która zapewnia świadczy usługi w zakresie montażu urządzeń i monitorowania procesów produkcyjnych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w realizacji rozwiązań i projektów technologicznych dla firm FMCG. Wśród naszych klientów: AB InBev, Heineken, Bunge, Philip Morris, Parmalat, Mondelez International i innych poszukujemy Koordynatora Projektu.Główną misją tego stanowiska jest wspieranie inżynierów w przygotowaniach do realizacji projektów (organ

Witajcie! Jesteśmy firmą inżynierską Viraviks Ukraine, która zapewnia świadczy usługi w zakresie montażu urządzeń i monitorowania procesów produkcyjnych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w realizacji rozwiązań i projektów technologicznych dla firm FMCG. Wśród naszych klientów: AB InBev, Heineken, Bunge, Philip Morris, Parmalat, Mondelez International i innych poszukujemy Koordynatora Projektu.

Główną misją tego stanowiska jest wspieranie inżynierów w przygotowaniach do realizacji projektów (organizacja sprzęt/komponenty do zakupów i dostaw). Mile widziana jest znajomość edytorów graficznych Plant3D/Soliworks, aby wesprzeć inżynierów w przygotowaniu rysunków do projektów. Stanowisko będzie zlokalizowane w Kijowie (Ukraina).

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie inżynierów w realizacji projektów (odpowiedzialność za start działań obejmujących zakup komponentów i wyposażenia, fakturowanie związane z projektem).
  • Organizacja logistyki, dostawy, odprawy celnej (jeśli dotyczy).
  • Zakup sprzętu, usług i części zamiennych części związane z projektami.
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej i raportowanie.
  • Przygotowywanie kosztorysów do ofert i negocjacji handlowych.
  • Tworzenie części opisowej i projektowanie oferta handlowa
  • li>Utworzenie harmonogramu projektu i jego zgodność (dostawy, podwykonawstwo)
  • Praca z kontraktami (tworzenie, weryfikacja, korekta)
  • Zapewnienie przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości urządzeń/komponentów, kontakt z dostawcami.
  • Kontrola kosztów i optymalizacja procesów pracy.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:< /strong>

  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu automatyki lub produkcji.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Doświadczenie w pracy z MS Office.
  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym i efektywnego zarządzania czasem.
  • Praca z edytorami graficznymi  Plant3D / Solidworks będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • < li>Możliwość rozwoju zawodowego.
  • oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia roboczego
  • elastyczny grafik pracy (harmonogram)
  • stabilność, bez opóźnień, wypłata wynagrodzeń;
  • płatny urlop 24 dni i płatne zwolnienia lekarskie,
  • li>regularne imprezy firmowe;
  • nowoczesne biuro w pobliżu stacji metra Instytut Politechniczny< /li>
  • zapewniamy cały niezbędny sprzęt,
  • my płacimy za szkolenia i rozwój.

Wyślij nam swoje CV, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!< /p>

Kijów