Następna praca

Programista w Sana-Med, OOO

6 września

26 wyświetleń

Sana-Med, OOO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Klinika profesora Feskova O.M. zaprasza programistęWymagania:wyższe wykształcenie techniczne;znajomość języka Visual FoxPro;znajomość MS SQL, T-SQL;znajomość języka C#, platformy .Net;doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktopowych z wykorzystaniem WPF;< /li> li>projektowanie strukturalne, pisanie zapytań Microsoft SQL Server;umiejętność formułowania specyfikacji technicznych na podstawie życzeń użytkownika;zrozumienie cyklu wytwarzania oprogramowania ;umiejętność pisania procedur, funkcji, wyz

Klinika profesora Feskova O.M. zaprasza programistę

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne;
  • znajomość języka Visual FoxPro;
  • znajomość MS SQL, T-SQL;
  • znajomość języka C#, platformy .Net;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktopowych z wykorzystaniem WPF;< /li>
  • li>
  • projektowanie strukturalne, pisanie zapytań Microsoft SQL Server;
  • umiejętność formułowania specyfikacji technicznych na podstawie życzeń użytkownika;
  • zrozumienie cyklu wytwarzania oprogramowania ;
  • umiejętność pisania procedur, funkcji, wyzwalaczy, widoków i zapytań w T-SQL.

Zadania:

  • przetestuj wydajność systemu, sprawdź zgodność ze standardami rozwoju;
  • programowanie i wsparcie wewnętrznego programu kliniki.

Warunki pracy:

  • komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole fachowców;
  • terminowa wypłata wynagrodzeń;
  • dogodna przesiadka komunikacyjna (metro 10 minut pieszo);
  • oficjalne zatrudnienie;
  • harmonogram pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00;
  • gwarancje socjalne przewidziane w Kodeksie pracy

    Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą ofertą pracy i czekamy na Twoje CV zawierające nazwę stanowiska i pożądany poziom wynagrodzenia.

Charków