Następna praca

Specjalista ds. programu (LVH) w People in Need

16 września

36 wyświetleń

People in Need

0 recenzji
Brak doświadczenia
Winnyca

Miejsce pracy: WinnicaData rozpoczęcia: listopad 2024Czas trwania umowy:< /strong > 8 miesięcy (w tym 3-miesięczny okres próbny) z możliwością przedłużenia w przypadku dostępności środkówOrganizacja „Człowiek w Potrzebie” działa na Ukrainie od początku sierpnia 2014 roku i od tego czasu programy humanitarne dynamicznie się rozwijają. Obecnie „Lyudyna v bidi” jest jedną z głównych organizacji humanitarnych na Ukrainie, która zapewnia neutralną i niezależną pomoc humanitarną osobom dotkniętym konf

Miejsce pracy: Winnica

Data rozpoczęcia: listopad 2024

Czas trwania umowy:< /strong > 8 miesięcy (w tym 3-miesięczny okres próbny) z możliwością przedłużenia w przypadku dostępności środków

Organizacja „Człowiek w Potrzebie” działa na Ukrainie od początku sierpnia 2014 roku i od tego czasu programy humanitarne dynamicznie się rozwijają. Obecnie „Lyudyna v bidi” jest jedną z głównych organizacji humanitarnych na Ukrainie, która zapewnia neutralną i niezależną pomoc humanitarną osobom dotkniętym konfliktem.

PIN jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, dlatego zgłoszenia są akceptowane od wszystkich wykwalifikowanych kandydatów bez dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, w tym rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, wieku, religii, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej i innych. PIN przyjmuje zgłoszenia od różnych grup i ceni różnorodność.

Ogólne informacje na temat stanowiska

Pod ogólnym kierownictwem głównego specjalisty ds. pomocy doraźnej i /lub Starszy Specjalista ds. Programu, Specjalista ds. Programu jest odpowiedzialny za terminowe i skuteczne planowanie, realizację i monitorowanie działań w zakresie reagowania kryzysowego i wczesnego przywracania zdrowia w obszarze reagowania, a także właściwą archiwizację wszystkich przypisanych i otrzymanych dokumentów.

Odpowiedzialny za skuteczną i wysokiej jakości realizację programów wsparcia ekonomicznego ludności i rozwoju biznesu. Pracownik uczestniczy w planowaniu i rozwoju nowych projektów i programów. Ściśle współpracuje z innymi specjalistami programu.

Opis ogólnych obowiązków

  1. Uczestniczy w grupy robocze i spotkania dotyczące doskonalenia istniejących i rozwoju nowych projektów i działań
  2. Pełni funkcje zewnętrznego przedstawiciela w ramach swoich obowiązków i wcześniej uzgodnionych działań z menadżerem.
  3. Uczestniczy w cotygodniowych spotkaniach operacyjnych działu, w tym w raportowaniu i planowaniu pracy.
  4.  Wykonuje inne zadania zlecone przez głównego specjalistę ds. sytuacji kryzysowych/starszego specjalistę ds. programu.
  5. Podczas w godzinach pracy zapewnia możliwość ciągłej komunikacji dostępnymi kanałami: w biurze poprzez e-mail, Microsoft Teams, Zoom, komunikację mobilną i Skype-biznes, w podróży - komunikację mobilną.
  6. W razie potrzeby jednoczesna realizacja kilku zadań określa priorytet każdego zadania (informuje na żądanie) i uzgadnia z przełożonym zmiany w bieżącym planie pracy.
  7. W przypadku wystąpienia przeszkód możliwie najszybciej przekazuje informację zwrotną bezpośredniemu przełożonemu lub zagrożenia dla wykonywania jego zadań i relacji obowiązków na ustalonym poziomie jakości.

Charakterystyczne obowiązki i odpowiedzialność:

  • W godzinach pracy pracownik stale stara się podnosić poziom swoich kwalifikacji w obszarach: analizy istniejących mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, biznesplanów i rachunków przepływów pieniężnych, a także podstawowej wiedzy ekonomicznej, w tym podstawowej rachunkowości umiejętności, marketing, narzędzia i trendy e-marketingu oraz інші теми, які можуть сприяти чи бути необхідними для розвитку їх ефективності та підвищення якості їх роботи. Такі теми будуть обговорюватися та затверджені керівництвом відділу та будуть частиною процесу оцінювання персоналу. Такі завдання можуть бути виконані будь-яким способом, включаючи участь у навчанні, тренінги, вебінари, оцінки читання, буклети, книги.
  • Виконує затверджений керівником план імплементації активності. Доповідає безпосередньому керівнику щодо будь-яких обставин або ризиків, що можуть завадити вчасному та якісному виконанню цього плану.
  • Належним чином розповсюджує інформацію щодо умов  проєкту.
  • Здійснює нагляд за динамікою кількості отриманих заяв на участь у проєкті. Доповідає безпосередньому керівнику у випадку їх недостатньої кількості ті пропонує шляхи підвищення ефективності інформаційних заходів.
  • Разом з іншими фахівцями здійснює оцінку отриманих заяв на участь у проєкті, включаючи телефонні   інтерв’ю та польові візити:

1) У рамках першого етапу оцінки: узагальнює отриману від заявника інформацію, аналізує економічну доцільність наданої пропозиції, її відповідність до умов та цілей проєкту. Робить припущення щодо реалістичності реалізації бізнес-плану. Перевіряє наявну публічну інформацію про власника бізнесу. Робить коментарі, та занотовує питання до заявника, збирає інформацію щодо відповідного виду бізнесу, за потреби, консультується зі Старшим фахівцем програми. Бере участь у підготовці висновків та прийнятті рішення щодо доцільності подальшого розгляду заявки.

2) У рамках телефонного інтерв’ю з заявником: збирає додаткову та перевіряє надану інформацію.

3) У рамках польового візиту: перевіряє отриману від заявника інформацію за допомогою обстеження, перевіряє умови майбутнього працевлаштування. Збирає усю інформацію та документи, необхідні для остаточного прийняття рішення та укладання відповідної угоди. За результатами – складає короткий звіт про польовий візит, який включає власне обґрунтоване рішення щодо можливості надання гранту (окремо по кожній заявці).

  • Бере участь у Комітеті, що приймає рішення про надання гранту, де обґрунтовує своє рішення, приймає участь у обговоренні та прийнятті фінального рішення.
  • Формує справу бенефіціара, перевіряє наявність усіх документів, що необхідні для подальшої архівації справи, відповідно до встановлених правил.

Необхідний досвід та кваліфікація

  • Вища освіта в галузі економіки, бізнесу або маркетингу
  • Досвід роботи в програмах забезпечення засобів до існування, взаємодія з бізнес-сектором, надання грантової підтримки організаціям та фізичним особам
  • Досвід роботи у складних та нестабільних умовах (бажано)
  • Уміння вести великі та малі групи
  • Доведена здатність координувати роботу з різноманітною групою співробітників, зацікавлених сторін та місцевих органів влади, будувати та підтримувати хороші відносини
  • Демонстрована терплячість, ентузіазм і сильні особисті навички з увагою до деталей, здатність дотримуватися процедур, дотримуватися термінів і працювати як самостійно, так і в команді
  • Доведене знання і дотримаkluczowych zasad humanitarnych
  • Doświadczenie w facylitacji i/lub szkoleniu
  • Zaawansowana umiejętność obsługi komputera (tj. Microsoft Word i Excel) oraz umiejętność pisania w języku angielskim
  • Gra zespołowa i chęć nauki

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o skalę wynagrodzeń PIN: 1254< strong> USD BRUTTO przed opodatkowaniem
  • Pozytywne środowisko pracy w uznanej i rozwijającej się organizacji humanitarnej;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Zwrot kosztów podróży między biurami i obszary pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez różne działania budujące potencjał, takie jak szkolenia, seminaria itp.
  • 28 dni urlopu corocznego + 3 dni urlopu sabatowego z dodatkowymi noworocznymi dniami.
  • li>

Procedura aplikacyjna:

Prosimy o przesyłanie wyraźnie oznaczonych CV i listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Testy pisemne i rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane w trybie ciągłym, a wakat zostanie zamknięty po potwierdzeniu kandydatury na stanowisko.

Informujemy, że PIN nie pobiera opłat na żadnym etapie procesu rekrutacyjnego.< /p>

Winnyca