Następna praca

Menedżer produktu (produkt online) w EasyPay

8 października

21 wyświetlenie

EasyPay

EasyPay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu Product Managera w celu pracy nad internetowym produktem fintech. Twoja rola będzie polegać na ulepszaniu bieżącej funkcjonalności, ulepszaniu scenariuszy klientów, integrowaniu nowych rozwiązań płatniczych i opracowywaniu nowych produktów w ramach naszej witryny. Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła zidentyfikować potrzeby użytkowników, przeanalizować rynek i wdrożyć innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność i konkurencyjność naszego p

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu Product Managera w celu pracy nad internetowym produktem fintech.

Twoja rola będzie polegać na ulepszaniu bieżącej funkcjonalności, ulepszaniu scenariuszy klientów, integrowaniu nowych rozwiązań płatniczych i opracowywaniu nowych produktów w ramach naszej witryny. Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła zidentyfikować potrzeby użytkowników, przeanalizować rynek i wdrożyć innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność i konkurencyjność naszego produktu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

    EasyPay jest liderem na rynku pod względem liczby terminali samoobsługowych.
  • Jesteśmy jednym z najlepszych dostawców usług elektronicznych systemy płatności na Ukrainie (usługa obejmuje serwis easypay.ua, ponad 20 000 terminali płatniczych na terenie całej Ukrainy, zakupy internetowe, aplikację mobilną EasyPay, system płatności zbliżeniowych w transporcie publicznym).
  • Firma działa na rynku usług finansowych od 17 lat i znamy się na swoim biznesie.
  • Według wyników roku 2023 firma otrzymała status społecznie ważnego systemu płatniczego Ukrainy.

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, marketing, informatyka lub specjalności pokrewne.
  • Doświadczenie na stanowisku Product Managera lub na podobnym stanowisku od 2 lat< /strong> strong>.
  • Znajomość procesu rozwoju i rozwoju produktów webowych, integracji systemów płatności.
  • Pożądane jest zrozumienie rynku fintech, jego specyfiki i głównych trendów.
  • Pewna umiejętność pracy z narzędziami analitycznymi (Google Analytics, Qlik Sense, Mixpanel itp.) w celu gromadzenia danych i analizy wydajności produktów.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B, analizowaniu wyniki i optymalizację doświadczenia użytkownika.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych.

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju produktów online w sferze fintech.
  • Analiza rynku, badanie konkurencji i identyfikacja nowych możliwości ulepszenia produktów.
  • < li>Wymagania produkcyjne dotyczące nowych funkcji oraz koordynacja zespołów programistycznych i projektowych.
  • Integracja nowych rozwiązań płatniczych i optymalizacja istniejących scenariuszy użytkownika.
  • Śledzenie i analiza kluczowych wskaźników produktu (konwersja , utrzymanie klientów, zadowolenie użytkowników) i opracowywanie planów ich ulepszenia.
  • Współpraca z innymi działami (marketingu, sprzedaży itp.) w celu zapewnienia zgodności produktu z celami biznesowymi.
< p>Byłby plusem:

  • Doświadczenie w fintech lub systemach płatności.
  • Znajomość zasad UX/UIprojektowania i doświadczenia w pracy z zespołem projektantów.
  • Umiejętność tworzenia prototypów i układów nowych funkcji produktu.
  • Doświadczenie w stosowaniu metodyk zarządzania projektami Agile (Scrum, Kanban).
  • li>

Co oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia odpowiadające różnorodnym potrzebom naszych pracowników.
  • Roczny urlop 24 dni kalendarzowe, płatne zwolnienie lekarskie;
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • Możliwość pracy w formacie hybrydowym.
  • Komfortowe biuro z pyszną kawą na Podolu.
  • Przyjazny i profesjonalny zespół.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

Kijów