Następna praca

Menedżer produktu w Pharm w Medfarmastaf

9 жовтня

15 wyświetleń

Medfarmastaf

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Dla firmy farmaceutycznej specjalizującej się w rozwoju i produkcji produktów farmaceutycznych poszukujemy Product Managera (RX).Przypisanie zadania: Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowych w zakresie rozwoju produktu i planu marki. Planowanie działań marketingowych, ocena ich efektywności. Analiza i ocena rynku, trendów w branży, potrzeb konsumentów i otoczenia konkurencyjnego.Osiągnięcie zaplanowanego wskaźników, ścisła współpraca i interakcja z różnymi zainteresowanymi stronami. Orga

Dla firmy farmaceutycznej specjalizującej się w rozwoju i produkcji produktów farmaceutycznych poszukujemy Product Managera (RX).

Przypisanie zadania:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowych w zakresie rozwoju produktu i planu marki.
  • Planowanie działań marketingowych, ocena ich efektywności.
  • Analiza i ocena rynku, trendów w branży, potrzeb konsumentów i otoczenia konkurencyjnego.
  • Osiągnięcie zaplanowanego wskaźników, ścisła współpraca i interakcja z różnymi zainteresowanymi stronami.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników obsługi zagranicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmaceutyki lub marketingu.
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej.
  • Dogłębne zrozumienie rynku farmaceutycznego i jego cech.
  • Kreatywność, doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • < /ul>

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i ubezpieczenie społeczne zgodne z prawem.
    • Samochód służbowy i ubezpieczenie zdrowotne.< /li>

    Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i chęć rozwoju w branży farmaceutycznej, prześlij swoje CV z podanym poziomem wynagrodzenia, a my skontaktujemy się z Tobą!

    Gwarantujemy całkowitą poufność i nieujawnianie jakichkolwiek informacji!

Kijów
Pełny etat