Następna praca

Specjalista ds. zakupów w Metinvest Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

46 wyświetleń

Metinvest Digital

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Witamy w zespole ds. zakupów i dostaw! Aktualnie poszukujemy SPECJALISTA ZAKUPÓW z 3-letnim doświadczeniem. Doświadczenie w dużych firmach będzie dodatkowym atutem.| KIM JESTEŚMY?Metinvest Digital to ukraińska firma informatyczna specjalizująca się w transformacji cyfrowej w przemyśle, logistyce i telekomunikacji. Jesteśmy kluczowym partnerem IT grupy spółek Metinvest na Ukrainie, w Europie i USA. Naszym głównym celem jest transformacja przedsiębiorstw przemysłowych z wykorzystaniem najnowszych

Witamy w zespole ds. zakupów i dostaw! Aktualnie poszukujemy SPECJALISTA ZAKUPÓW z 3-letnim doświadczeniem. Doświadczenie w dużych firmach będzie dodatkowym atutem.

| KIM JESTEŚMY?

Metinvest Digital to ukraińska firma informatyczna specjalizująca się w transformacji cyfrowej w przemyśle, logistyce i telekomunikacji. Jesteśmy kluczowym partnerem IT grupy spółek Metinvest na Ukrainie, w Europie i USA. Naszym głównym celem jest transformacja przedsiębiorstw przemysłowych z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych podejść.

| KLUCZOWE ZADANIA:

Przeprowadzanie przetargów na zaopatrzenie przedsiębiorstw Grupy w materiały, sprzęt i usługi z zakresu IT, ACS, IT w wymaganej ilości, o wymaganej jakości, w terminie w określonym czasie i na optymalnych warunkach handlowych:

ACSTP, IS (bezpieczeństwo informacji) dla wszystkich aktywów grupy Metinvest.
  • Organizacja postępowań przetargowych na dostawę MTR i IT , ACSTP, usługi IS w serwisie SAP Ariba.
  • Prowadzenie negocjacji z przedstawicielami dostawców i partnerów w kwestiach strategicznej współpracy.
  • Organizacja kwalifikacji dostawców według przydzielonego obszaru.< /li>
  • Przygotowywanie wszelkiego rodzaju raportowania oraz utrzymanie katalogu i bazy danych dostawców w aktualnym stanie.
  • | JESTEŚ NASZYM KANDYDATEM JEŚLI POSIADASZ:

    • Doświadczenie w zakupach/sprzedaży w dużych firmach - od 3 lat.
    • Praktyczne doświadczenie w SAP Ariba i/lub inne platformy elektroniczne.
    • Zrozumienie zarządzania kategorią.
    • Preferowane – zrozumienie rynku w kierunku pracy (IT, ACS, IS).
    • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego (średniozaawansowany, B1).
    • Nastawienie analityczne.
    • Inicjatywa. Chęć uczenia się.
    • Kompetentna komunikacja pisemna i ustna.

    | GWARANTUJEMY:

    • Oficjalne zatrudnienie i ochronę zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy.
    • Ubezpieczenie medyczne.
    • Praca zdalna dla wyniku , nie dla procesów ze śledzeniem czasu.
    • Współpraca z globalnymi dostawcami technologii (SAP, Microsoft, Micro Focus, Schneider Electric, Siemens, Cisco).
    • Szkolenia korporacyjne w centrum L&D.
    • Biblioteka korporacyjna i kursy online na światowych uniwersytetach.
    • Unikalne doświadczenie w projektach transformacji cyfrowej kompleksów górniczo-hutniczych wchodzących w skład grupy firm Metinvest.
    • Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem kariery w naszej firmie, chętnie zapoznamy się z Twoim CV. Czekamy na Ciebie!

      Dołącz do nas w sieciach społecznościowych: LinkedIn I Facebook  І  Instagram

    Kijów
    Pełny etat